Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt?

Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Mind a fiúk, mind a lányok véleménye érdekelne.

Természetes, hogy a vékony lányokat tartjátok jó alakúaknak (általában), de kíváncsi vagyok, mi a véleményetek az olyan nőkről/lányokról, akik nem vékonyak, de nem is kövérek.

Arra akarok kilyukadni, hogy mit gondoltok, az enyhén túlsúlyos (6-7 kilóval több a kelleténél) lányokról.

Őszintén.



Köszönöm. :D


2011. aug. 31. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Szerintem nem az a fontos, hogy egy lánynak jó alakja van-e, hanem hogy milyen a személyisége.

Egyszerű a képlet. Nem minden pasi a külsőt nézi.

Van erre egy nagyszerű kérdésem, amire eddig akárhány pasit megkérdeztem mindegyik a kövérebbet választotta.

"Melyikkel jönnél hamarabb össze? A bunkó soványabbal, vagy a normális és kedves kövérebbel?"

Ha gondolod kérdezd meg a környezetedben, meg fogsz lepődni a válaszokon. :)

19L

2011. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
első: én is a kövéret választanám talán... :D
2011. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Második: na látod. :)
2011. szept. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha a szíve a helyén van, akár torzszülött is lehet.

26/F

2011. szept. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az, amit mostanában "enyhén túlsúlyosnak" tartanak, kb. a normális kinézet.


Egyébként az "enyhén túlsúlyosra" az esetek jelentős részében meghatározott személyiségjegyek jellemzőek, pl. az, hogy a nő szeret enni és ennek a szenvedélynek hódol is, amiből az következik, hogy hedonistább és kevésbé aszkétikus, mint a sovány nők. Ebből pedig általában arra lehet következtetni, hogy tud és szeret is sütni/főzni, ami fontos, ha az ember hosszú távú kapcsolatot tervez. Ezzel általában érzelmesség, közvetlenség jár együtt. Ez pozitív irányban az anyai ösztönök (gondoskodás és családorientáltság) erősségét jelenti, negatív irányban a szeszélyességet, irracionalitást. A "kissé kövér, hízásra hajlamos" a pszichológiában a piknikus alkat, mely béketűrő, nyugodt, szívélyes, vidám. Erre a típusra kevésbé jellemző az önmegtartóztatás és a versenyszellem, mint a soványakra. Ez pozitív irányban azt jelenti a férfi számára, hogy felesége/játszótársa lehet és nem valami követelőző versenytársa. Negatív irányban gondot okozhat az ilyen nő ambíciótlansága, pl. hogy nem dolgozik, nem keres sokat. Ezek általános meglátások, amelyek alól sok kivétel van, mielőtt valaki ideírná, hogy általánosítok. A leírtak alapján általában előnyben részesítettem mindig is a kövérebb nőket. Persze nem az igazán kövéreket, mert ott már bajok vannak.

2011. szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a sportos alkatot kedvelem, ott azért a túlsúly nem jellemző.


A másik dolog meg az hogy a magasabb termetű lányok illenek hozzám, tehát mondjuk 175 cm fölött nyilván jobban elvész 6-7 kg, mint egy átlagosabb vagy alacsony testen. Persze ez attól is függ, hogy hol van az a felesleg.


Általánosságban véve szerintem 6-7 kg nem vészes, illetve simán kezelhető a dolog.



Egy képet beszúrhatnál példának, hogy TE milyen alkatra gondolsz.

2011. szept. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Hát szerintem annak ellenére ,hogy a modellek nagy része vékony,a férfiak többsége jobban szereti a normál súlyú nőket vagy éppen akin van egy kis felesleg.Én személy szerint nagyon vékony vagyok és magas,de sokkal szívesebben lennék kicsit formásabb,dundibb.Van akinek kifejezetten jól áll az a test ha van rajta egy kis plusz,nekem semmi bajom nincs velük :D 16/L
2011. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi felesleg simán elnézhető.
2011. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Fú, sajnos nem találtam sehol olyan képet, de van egy, amihez hasonlítható vagyok, csak vastagabb a combom és kicsit nagyobb a fenekem és nagyobb a mellem.


[link]

2011. szept. 3. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem még pont belefér, de kb. ez a felső határ.
2011. szept. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!