Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rohadtul izzadok az iskolába,...

Rohadtul izzadok az iskolába, mi a* csináljak?

Figyelt kérdés

a pólóm a hónomaljánál csipa víz, úgy leizzadok az iskolába, büdös nem vagyok az ólc pájsz miatt, de vizes a pólóm a hónom aljánál, nagyon zavaró

mit tegyek? ha leepilálom a szőrt, akkor nem fogok annyira izzadni?


18f


2011. szept. 1. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De fogsz, a gyógyszertárban van valami spéci izzadásgátló, a nevét nem tudom, de a barátnőmnek használ!!! Olyan 2-3 száz körüli összeg!!!
2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző válaszoló a solutio antisudorica-ra gondolt. Én is hamarosan veszek egy kis üveggel. Együttérzek veled :/
2011. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Így van. Vegyél a gyógyszertárban solutio antisudoricát. Este zuhanyozás után vattát átitatsz ezzel a folyadékkal és áttörlöd a hónaljadat. Én régebben kicsit büdös voltam, mikor leizzadtam, anyumnak csak simán nagy folt volt a pólóján, mindkettőnkön segített.


Ettől függetlenül a jó illat miatt ,reggel tudsz használni dezodort. Arra kell figyelni - bár ez inkább lányoknál fontos - hogy szőrtelenítés után nem szabad használni ezt a szert. Tehát ha borotválnád a hónaljadat, akkor este ha borotváltad, de használd ezt a szert.

Én pár hét után már csak 2-3 naponta használtam és így nagyon hatásos volt (reggel meg ugye sima dezodort használtam).

És tényleg nem drága.

16/L

2011. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tényleg 200,300 forint?
2011. szept. 1. 15:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen kb.

De egyébként csak a suliban izzadsz, mert az a stressztől lehet, tehát lelki okai vannak, azt a fajta izzadást pedig elég nehéz megakadályozni. Beszélj valakivel a gondjaidról, hátha megoldódik a problémád. (ugyanez volt velem is)

2011. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
fúú én meg itthon, amikor chatelek egy fiúval, aki nagyon tetszik, azon nyomban elkezdek izzadni... aztán akkor bizonyosodok meg, hogy nem már nem olyan érzéseket táplálok, hogy már nem kezdek el izzadni. szóval ennyit a lelki okokról. olyan fura :/
2011. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én is használom és tényleg segít:) az elején minden nap használd (kb. 3-4 napig), utána elég ritkábban és 40°-ban se fogsz izzadni!
2011. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

17:17

nem vagyok hülye, és itthon is ugyanígy izzadok, csak itthon nem zavar

2011. szept. 2. 15:39
 9/17 anonim ***** válasza:

Tegnap 15:11-es válaszoló vagyok.

Nekem a múltkor elfogyott, úgyhogy vettem ma. 50 grammos kiszerelés 345 Ft volt:) De ez elég sokáig elég, főleg, hogy kb. egy hétig ha minden este használod, utána már elég lesz minden másnap, esetleg harmadnap.

16/L

2011. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kössz
2011. szept. 3. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!