Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó modelltanfolyam Budapesten?...

Jó modelltanfolyam Budapesten? Tapasztalatokat is írjatok, akinek van!

Figyelt kérdés
Több tanfolyamról hallottam már, ami csak szédítés... Milyen tapasztalataitok vannak? Hová érdemes elmenni? És milyen árban vannak?
2011. szept. 1. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is? elmúltál már 175 cm? kevesebb vagy mint 60 kg? Ha nem: különleges arcod van, és sovány vagy?
2011. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
170 cm alatt vagyok. És igen, 60 kg alatt. Több hozzáértő is mondta már az arcomra, hogy modell arcom van.
2011. szept. 1. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs modell arcod.
2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a több hozzáértő miért nem juttatott be a modell világba?
2011. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert nem kötelességük. Egyszer találkozom valakivel az nem azt jelenti, hogy bekell juttatnia.
2011. szept. 1. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha valakiben látok lehetőséget(és pénzt) akkor azért megpróbálom bejuttatni, nem?
2011. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert azzal ő nem keres.
2011. szept. 2. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet modell arcod, de akkor vesznek fel, ha modell magasságod is van, ami 174 centi fölött kezdődik.
2011. szept. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem éri meg egy tanfolyam se.. lehúzás az egész, amiket a honlapjaikon írnak, hogy ilyen meg olyan divatbemutató lesz a vizsa.. stb ahol híres emberek, média képviselői részt vesznek.. ez mind szédítés. Amint a pénzt beszedték tőled, lenyomnak egy gagyi tanfolyamot 3-4 nap alatt, és ennyi. Soha többet nem hívnak, és az oklevület látván az egész szakmában csak röhögnek rajtad... Mert tudják, hogy átvertek.. nem is kicsit. :) Ha modellkedni akarsz, próbálj meg fotósokat keresni TFCD alapon, ez ingyenes is és a képeket is megkapod retusáltan. ezekkel pedig később bármelyik ügynökséghez jelentkezhetsz. Nehéz a bejutás, de ha olyan körökben tudsz mozogni, akkor menni fog. A véleményemet a Rivercast modellügynökség tanfolyamára alapozva írtam. Üdv
2013. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!