Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon szeretnék műkörmöt...

Otthon szeretnék műkörmöt készíteni, és mik kellenek még hozzá?

Figyelt kérdés

Kb ennyit tudok h ezek kelleni fognak:


Uv lámpa ,Reszelők, Zselé ecset ,Körömlakk lemosó,Uv zselé átlátszó ill.,Fehér zselé francia műkörömhöz,

Fényes fedő lakk vagy színtelen körömlakk, Különböző kövek, színes zselék, akril festék, virág és egyéb díszek . És, ezeket illetve amiket még írtok, hogy fognak kelleni, mennyibe kerülnének, és hol lehetne olcsóbban megvenni ?


2011. szept. 1. 16:03
 1/3 anonim válasza:

kellenek még körömelőkészítő folyadékok. primer-gombaölő és tapadáselősegítő. no line folyadék is jóljöhet töltésnél. nem árt ha van csiszológéped, mer így drága lesz ennyi reszelőt elhasználni. cover pink zselé is kell a szebb töltéshez(körömágyhosszabbítás).. bőrfeltoló kaparó.(ha nem tolod fel a bőröd hamarabb felválik a köröm). Reszelőből se mind1 milyet veszel. Többféle kell. erős és saját körömre való is. fényzselé-->szebb mint a körömlakk.. portalanító kiskefe (ha poros maradsz miután lereszelted, és arra töltöd a zselét, akkor is hamarabb válik a körmöd) kellenek sablonok v tippek. attól függ h épített v tippes körmöt akarsz csinálni. ha tippest, akkor kell még tippvágó és pillanatragasztó is. bőrápoló folyadék sem árt. miután készvagy, ápold vele le magad, és a sebek is hamarabb begyógyulnak és naggyon fincsi az illatuk.

Ázsia centerbe viszonylag olcsón meg lehet kapni mindent. énis ott vettem. teljesen jók a cuccok, kivéve a sablonokat. sok sikert! puszi! :):)

2011. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél ! :D és kb ha összesen a nézem, akkor hány forintból jönne ki ?
2011. szept. 1. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
én ebayen rendeltem pl az uv lámpát (3ezer ft) 36w-os, vaterán nézelődj még hátha van olcsó. Amúgy ne pillanatragasztót vegyél hanem tipp-ragasztót, az higiénikusabb és ezt szokták használni. Amúgy összesen ha jól csinálod akkor olyan 20k. Crystal nails alapanyagokt vettem én.
2011. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!