Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolárium! Valaki segítene nekem?

Szolárium! Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

Most tervezem hogy elmegyek szoláriumba életemben először.Napon viszonylag könnyen barnulok,nem nagyon szoktam leégni,anyajegyeim sincsenek.Idén nyáron valahogy úgy alakult hogy nem nagyon napoztam,így most elég fehér vagyok.Heti 1x szeretnék szoliba járni,hogy barna legyek.Nem csak egy kis színt akarok,hanem barna akarok lenni.

Be kell jelentkeznem,vagy csak odamegyek és mondom,hogy szolizni szeretnék?Meg kell mondanom,hogy először vagyok itt?Hogy zajlik ez az egész?:)


2011. szept. 1. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
nem kell bejelentkezni :) én a kiwi sun-ba járok, meg vagyok vele elégedve..jó ha mondod,hogy először vagy ott,mert akkor tuti segítenek,hogy hogy kell használni a gépet, meg hogy hány percre tudsz menni :)
2011. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza:) mond meg neki hogy először vagy szoliban..és de szerintem heti 1x kevés lesz...szerintem menj 2x
2011. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
:Reklám:
2011. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
: Reklám :
2011. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 1-2 alkalom megfelelő, hogy elérd a kellő barna színt!Nem kell félni attól, hogy fehér a bőröd, mert az EU 0,3-as csővel biztonságosan lebarnulhatsz. Én a csokicsőben bízom, mert könnyen, kevés idő alatt lebarnultam vele! Próbáld ki, hátha Neked is megtetszik!Szerintem ajánlott mondanod, hogy először jársz ott, mert tudnak segíteni, hogy melyik gépbe és hány percre ajánlott menned!
2012. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!