Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőkítésből nincs gond? és...

Szőkítésből nincs gond? és mit csináljak? 12/l : )

Figyelt kérdés
1x borotváltam a lábam mert ez nem tudtam:S a történet a következő: már mindenki borotválja a lábát mondtam anyának ő azt mondta h ne borotváljuk mert az megerősíti inkább menjünk el kozmetikushoz és szőkítsük.azzal nincs semmi probléma meg ilyenek?és amúgy már vennék fel rövidnacikat de mégmindig nincs szőkítve és így meg én nem akarok felvenni semmi rövidet csak cicanadrágokat és amikor emlegetem mg csak "majd." meg én egész nap csak dolgozom! stb... most mi a fenét csináljak?
2011. szept. 2. 19:14
 1/4 anonim válasza:
100%

Ne szőkitsd! Szerintem az bajuszra jó, legalábbis én azt csináltam egy ideig, de már azt is gyantázom. A borotválástól meg tényleg rosszabb lesz. Gyantáztasd!Azt kozmetikus ugyanúgy megcsinálja, és szerintem hatékonyabb is. Én a hónaljamat meg a lábamat is gyantázom, mert elég erős sötét szörzetű vagyok. Nekem bevált.Szerintem ez vesd fel ezt anyukádnak hátha jóötletnek tartja.

14/l

2011. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
elsőnek teljes mértékben igaza van. de ha nem akarsz kozmetikushoz menni, akkor vegyél hideggyanta csíkokat és azzal nem égeted meg magad.
2011. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
jééézusom, a mai 12 meg 14 éves lányoknak milyen gondjaik vannak.. ilyenkor még csak babáztam..
2012. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én pont ennyi idősen kezdtem el szőrteleníteni. nincs abban semmi baj, hogy a zavaró szőrszálakat eltávolítsuk(2. voltam 19L)
2012. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!