Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szalagavató ruhák, honnan?

Szalagavató ruhák, honnan?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy Budapesten ki bérelt szalagavató ruhákat, és a véleményeitekre is kíváncsi lennék. Honnan érdemes, mennyire segítőkészek a szalonvezetők, milyen fajta ruhátok volt stb. :)
2011. szept. 3. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szánj rá időt, és járd végig a szalonokat a Teréz körúton:) Ott biztos találsz olyan ruhát, ami elnyeri tetszésed:) Nekem egyrészes ruhám volt, a mellrészénél kagyló alakú volt, strasszok is voltak rajta. A szoknya pedig nagy, habos-babos volt, úgy gondoltam, szalagavatója egyszer van az ember lányának:) Nem emlékszem már mennyi volt, de a szalonra igen: Milady volt a neve. Remélem segítettem:) 18/L
2011. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is valahol a körúton béreltem, és a húgom is. Az árak 15-25 ezer körül voltak a szalagavatós ruhákra, de ennyit végül is megér. Külső kerületben találhatsz olcsóbban is, de a körútnak nagy előnye, hogy minden házban van 1-2 kölcsönző, így gyorsan végig lehet járni sokat.
2011. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én a boglárka szalonban nézegettem most ruhákat, de osztálytársaim mondták, hogy ami a neten van listában, annak már a felét kikölcsönözték. Hétfőn délután megyek "vadászni", remélem azért még maradnak szép darabok, most, hogy elkezdődött a szalagavató láz :) Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. szept. 3. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém Veresegyházról a Kati esküvői és ruaszalonból lett kölcsönözve de itt a honlp: [link]
2011. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!