Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szám fölött van egy kis...

A szám fölött van egy kis anyajegy. Nekem egyáltalán nem tetszik, hogy ott van. Mit tehetnék? Ha elmegyek bőrgyógyászhoz ő leműti?

Figyelt kérdés

körülbelül mennyibe kerül egy ilyen műtét?

köszönöm előre is! :)


2011. szept. 3. 15:59
 1/7 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok
2011. szept. 3. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha magán orvoshoz mész akkor sem hinném hogy túl drága lenne, (pár ezer forint), de sima bőrgyógyászaton lehet hogy ingyen is megcsinálják! Mindenesetre várj még szerintem vele, hátha később megtetszik, szerintem az olyan szép!
2011. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, sokan mondják, hogy nagyon szép :) Csak tudod az zavaró, hogy a szám körül 3 darab van összesen... és nem tudom hogy miért lett ennyi :( az egyik a számon van halványan. Elég csúnya
2011. szept. 3. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de nekem is van a szám felett, sőt még az orrom hegyén is van egy anyajegy. Eleinte utáltam, nem tetszett, viszont nagyon sokan megdicsérték. Én elfogadtam ezt, hogy van és kis időbe telt, de megtetszett. Páromnak is nagyon tetszik, ő így szeret ahogy vagyok.

21/N

2011. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra is gondolj, hogy ha leszedeted akkor valamekkora heg marad helyette. Az pedig még rosszabb! Talán lézerrel lehetne...de nem tudom fogalmam sincs
2011. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, az én páromnak is tetszik! :)

Én sem fogom mostmár semmit csinálni vele. Marad így ahogy van. Köszönöm, hogy írtatok!

2011. szept. 3. 16:24
 7/7 A kérdező kommentje:
fogok* ;)
2011. szept. 3. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!