Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVON koordinátor? Tapasztalatok?

AVON koordinátor? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, kinek jött be, kinek nem, és miért.
2011. szept. 3. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, hiába kilincselsz bárkinél, ismerős, rokon, osztálytárs, kolléganő, már mindenkinek van valakije akitől évek óta rendel és nem váltja le, szóval meggazdagodni nem lehet. De magadnak legalább olcsóbban szerzel cuccot, már ezért megéri. De én ezzel is felhagytam, nem foglalkozom vele, évek óta nem rendeltem, pedig amikor elkezdtem még nagyon lelkes voltam, de mindenkinek volt már valakije és csak magamnak meg nem hamar meguntam. Inkább én is mástól rendeltem, rohangáljon érte ő, mivel jóban voltunk, nekem is olcsóbban hozta :)
2011. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
félreértettél, én a koordinátori munkáról kérdeztem. de köszönöm :)
2011. szept. 3. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is úgy kerestek meg anno, hogy koordinátor, de aztán csak a rendeléseimmel cs.szegettek, hogy hány embertől sikerült rendelést hoznom, na hánytól? :))
2011. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
haha :))
2011. szept. 3. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne! Én most léptem vissza mezei tnővé. Minden kampányban kellett vkit kinevezni... Elhiszed h minden 3 hétben be tudsz vkit léptetni? Egyszer elfogynak a rokonok!
2011. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen! fura, ha valamiért dolgozni kell :))
2011. szept. 11. 21:06
 7/7 anonim válasza:

Ne,bármit csak azt ne!

Én 1 évig bírtam, minden hónapban min. 1 tanácsadó kinevezés,da ha jót akarsz akkor legyen 2-3. Tukmáld rá az emberekre...

Nem ajánlom

2018. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!