Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Van valami hatásos...

Lányok! Van valami hatásos tipp, hogy gyorsabban nőljön a mellem?

Figyelt kérdés
Most olyan kicsi és nem akar nőni se:S Ciki, mert az fiúk nem vesznek észre így, és én vagyok a legkisebb mellű az osztályban):15/L
2011. szept. 4. 10:34
 1/9 anonim válasza:
100%
Linkelj egy képet, lehet nem is kicsik.
2011. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sehogy.Nincs rá módszer,és inkább örülj neki.A nagy mell csak nyűg.

Egy nem egész nap internetező,nem elhízott anyuka.

2011. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
64%
Tudod mi tetszik a fiúknak? A helyesírás. Tanuld meg te is!
2011. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát sajna természetes módszer nincs rá szerintem, legalábbis én még nem találkoztam vele. Én 20 vagyok, de iszonyat kicsik a melleim. Gondolom már nem is igen fognak nőni. Régebben próbáltam ilyen golyós kencét, olyan mint egy dezodor, de természetesen nem történt semmi változás. Majd ha egyszer sok pénzem lesz megműttetem. :D Amúgy attól, hogy kicsik még a fiúk észre vehetnek, engem is észre vesznek, barátom is van lassan 3 éve. Én azt szoktam mondani, hogy nekem legalább nem lógnak.
2011. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én sem vagyok egy "egész nap internet előtt ülő, elhízott anyuka". Van egy kisfiam és olyan az alakom, mint szülés előtt. :-)))

Arra trükk nincs, hogy gyorsabban nőjjön a melled, genetika és kész, a természet megoldja. Tizenéves koromban nekem is alig akart nőni a mellem, már mindenkinek volt az osztályban, csak nekem nem. Aztán végül nem is nőtt meg, most is tiszta lapos vagyok, de nem ez számít. Hidd el, később majd rájössz...

Máskor ne így kezdd kérdéseidet az oldalon, mert sok pozitív választ nem fogsz kapni szerintem.

2011. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10:38 szeretnél te ilyet...

[link]

2011. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10:38 vagyok, és nem, nem ilyet szeretnék. :D Ennél azért kisebbet, de olyat hogy azért mégis legyen valami.
2011. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ez lenne a legjobb : [link] :DD
2012. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én fb láttam olyat,hogy a kínaiak dörzsölgetni szokták a mellüket mindennap és úgy hatásosabb lesz meg ilyeneket írtak én jót nevettem:D
2016. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!