Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék vékonyabb lenni....

Szeretnék vékonyabb lenni. Ennyi futás elég lesz? és ha kosarazok is?

Figyelt kérdés

mindig is problémám volt a testemmel mert a szüleim soha nem engedték hogy sportoljak.

az apám állandóan mindenkinek arról beszél hogy milyen dagadt vagyok.

pl múltkor jött barátnőm,és apám is akkor jött haza és elkezdte mondani barátnőmnek hogy -Nézzed már, x(én) hogy meghízott! Nézzél már rá,mekkora segge van! erre nekem is elkezdte mondani -Te miért nem vagy olyan mint Eszti(a barátnőm)?? Olyan kövér vagy!!Mekkora segged van már!

és úgy birom,állandóan ezen lovagol hogy milyen dagadt vagyok,közbe ha mondom neki hogy akkor irasson be valamit sportolni,elkezdi mondani hogy jaaajj,te nem is értesz hozzá,te semmire nem vagy jó!!

múltkor is mondtam nekik hogy szeretnék kosarazni a suliban (ami ingyen van) erre elkezdtek röhögni,és le lettem cseszve hogy -Te nem is tudsz kosarazni!Olyan béna vagy,neked nem kell kosaraznod,úgyse vagy jó semmiben!

és itthon folyton olyan kajákat csinálnak,amik tocsognak a zsírban,az olajban ...

és állandóan azzal fenyegetnek hogy megvernek ha nem eszem meg amit elém raknak

és ezek után persze még csodálkoznak hogy nem vagyok nádszál vékony

ezért szeretnék futni,és hogyha ilyen naponta kb 30-40 percet futnék,mennyi idő alatt fogynék le?

képet nem tudok mutatni hogy milyen alakom van,mert a neten ha beirom hogy duci csak túlsúlyos nőket hoz be ...

szóval 160 cm vagyok és 50-52 kiló kb

egyedül a hasamon van egy nagyon pici felesleg meg a combomon

és ezért akartam kosarazni is hogy lefogyjak

szerintetek ha futnék naponta,meg járnék kosárra,mennyi idő alatt lehetnék kb 45 kiló...vagy akár kevesebb?

előre is köszi

13l


2011. szept. 4. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

160 cm 50-52 kg teljesen normális, sőt.

Apád meg nem normális.

Nem tudok mit mondani:-S

"szüleim soha nem engedték hogy sportoljak. " Akkor mondd meg apádnak, hogy KUSS!!!

Bocsi, de ez gáz!

2011. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

de igaza van,mert tényleg dagadt vagyok ... és akármilyen hihetetlen,de még régebben,47-48 kilósan is hájas volt a hasam ...

ezért akarok sportolni hogy izmosodjak

2011. szept. 4. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De ha "dagadt" vagy (52 kg-osan max puhány, izomtalan, ezért lehetsz hájasabb, mert magasabb a testzsírod), az ő hibájuk, mivel ők nem engedtek sportolni. Ezt mondd meg neki.

(Apám engem is régebben b@sztatott, kb 15 éves koromig, pedig mi nem éltünk együtt sose. Most 23 vagyok, nem mond semmit nekem, bár nemrég szabadultam meg 10 kg-tól, de ő minden nőre teszi a megjegyzéseket, akin akár 2 kg felesleg is van. A hiba csak az, hogy ő sem sportol semmit, és megeszik minden gyors kaját, meg édességet, szóval ilyen esetben nem érzem jogosnak, hogy leszóljon másokat.)

2011. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó :)

gratulálok a 10 kilóhoz :D

egyébként ez igaz,ha ő is dagadt akkor miért másokat csesztet?

nekem is dagadt apám,és ő is állandóan beszólogat :S

2011. szept. 4. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég annyi, se ne fuss minden nap, kell 1 nap szünet regenerálódni.

Kaja sem mindegy viszont. Esetleg ajánld fel, hogy főzöl te, bár azért ha apud pl fizikai munkás, akkor csak magadra, vagy valami. És persze ne valami drága dolgokat találj ki, mert az se mindegy esetleg - bár az anyagi helyzettel biztos jobban tisztában vagy. :D

Fogyókúrába semmiképp ne kezdj, legfeljebb arra ügyelj, hogy miket eszel, és ne koplalj, mert fejlődő szervezet vagy.

Apád meg egy bunkó, bár korodból ítélve némileg te is túldramatizálod biztos. :D Szerintem nyugi először is. A kis felesleg meg majd eltűnik, szerintem tipikus kamaszháj, majd átalakul lassan nőies alkattá. :D De ha megtartod a súlyod kb, akkor csinos csaj leszel, meg neked még van esélyed nőni is. :D

A cseszegetésre meg beszólásokra meg gondolom tudod mi a megoldás... mutasd meg, hogy nincs igazuk!

2011. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

diétázni tényleg nem akarok mert csak a szervezetemet tenném tönkre .. és nem akarok 20 éves koromra májbeteg lenni :// ...

akkor majd próbálok keresni neten ilyen könnyen elkészíthető,nem annyira hízlaló kajákat :D

egyébként az nem baj ha akkor úgy csinálom,hogy 2 nap futás,1 nap pihenő..?

2011. szept. 4. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!