Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban magadnak öltözöl...

Elsősorban magadnak öltözöl ki, vagy másnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha iskolába megyek akkor nem az itthoni szakadt rongyokat hordom, tehát a kérdésedre a válasz egy belekényszerített igen.


egyébként magamnak öltözöm

2011. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mármint belekényszerített igen arra, hogy másnak öltözök
2011. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak öltözök, persze kicsit szeretek jobban kinézni főleg ha közösségbe megyek, mert még sem szeretném ha csövesnek néznének, de persze csak azt veszem fel ami nekem tetszik és nem azt ami másnak. 19/L
2011. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Magamnak öltözöm.

Most már nem nézem mások igényeit. Azt veszem fel, ami nekem tetszik. Ha emiatt nem is tudom minek néznek, csak tegyék , úgy sem ismernek.:)

Na nem mintha úgy öltözködnék, mint egy sarki prostituált, vagy mint egy emo. Egyáltalán nem erről van szó. Megválogatom a cuccaimat, ízlésesen, de biztosan néztek már emiatt gazdag elkényeztetett lánynak pl, pedig a cuccaim felét turkálókból szerzem kivéve a nadrágokat és cipőket.

2011. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak, azért a társadalom elvárásait is fogyelembe veszem persze. Ezalatt nem azt értem, hogy úgy nézek ki, mint mindenki.
2011. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyilván másnak:) sok időmbe telik a reggeli sminkelés, ruhaválogatás stb. nem k.rvásan, hanem igényesen nézek ki... meg aztán jó, ha te vagy az etalon...mondjuk volt, h a TO előtt egy csaj végigmért és rámmordult, h te fizetős vagy?? mondtam, h nem, csak igényes... az ítélkezés sajnos örök.
2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én magamnak öltözöm, szeretek a tükörbe magamra nézni és azt gondolni, hogy ma jól nézek ki. Különben csak feszengek és akkor rosszul érzem magam, különben más véleménye nem nagyon érdekel :D
2011. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

magamnak :)


18/L

2011. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másnak :)
2011. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak, de az gyakran másoknak is tetszik, ami nem baj:-)
2011. szept. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!