Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyártanak pontosan ugyan...

Gyártanak pontosan ugyan olyan kamu Guess táskát, mint eredetit? Hol tudnám megvenni?

Figyelt kérdés

A Guess-t nem tudom, és nem is akarom megfizetni, mert számomra ez csak egy táska. Viszont nézegette táskákat, és rátaláltam erre, rákerestem a Guess oldalán, és ott is fent volt.


[link]


Gyönyörű, azonnal beleszerettem, de sosem tudnám megfizetni. Vajon leutánozzák ezt, és nem eredetiben is kapható, vagy mostantól ne egyek?


2011. szept. 6. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Ne legyél proli. Vagy vedd meg az igazit, vagy keress hasonló, névtelen cuccot, de az a szánalom legalja, amikor valaki gagyi "márkás" cuccra veri magát.
2011. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, ki gondolta volna, hogy ilyen lesz a válasz. Nem sikerült megértened, hogy nem a márkára szeretném verni magam, hanem csak a táskát szeretem a szerencsétlen Guess felirat nélkül? Nem hasonlót, ugyan ilyet, mivel ebbe szerettem bele, nem egy hasonlóba. Ezért kérdeztem, létezik e. De most is verem ám magam.
2011. szept. 6. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!