Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, fiatal nők! Ti szívese...

Lányok, fiatal nők! Ti szívesen barátkoztok nálatok szebb lánnyal?

Figyelt kérdés

A gimiben is, és most már az egyetemen is azt vettem észre, hogy a csoport legszebb lányait szinte az összes többi lány kerüli. Most is van az egyetemen egy ilyen lány, nagyon szép, és egyedül a volt gimis barátnői foglalkoznak vele, pedig kedvesnek is tűnik, mégis az összes lány kerüli. Máshol meg a legszebb lányok összefognak és egy bandában mászkálnak, de a többi lány a közelükbe sem merészkedik. Nekem is volt, hogy barátnőim már beszólogattak, különösen buliban, ha többen odajöttek hozzám, hogy én kapósabb vagyok és ez nem tetszett nekik, hisztiztek, nyávogtak nekem érte, volt, aki többször nem is jött el velem egy ilyen beszólása után.

Lehet egy lánynál hátrány a barátkozásban, ha szép és nála csúnyábbakkal vagy nem annyira szépekkel akar barátkozni? Mik a tapasztalaitok?

(Bocsi, sokat gondolkodtam a témakörön, hova is írjam, de itt sokan is vannak és valahol a szépséghez tartozik. :))


2011. szept. 6. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak önbizalom kérdése. És mint tudjuk, a lányok többségének azzal igencsak van baja :)

Személy szerint nagyon rosszul érezném magam a suli legszebb csaja mellett, mert magamat nem tartom olyan szépnek. És a maradék önbizalmam is oda lenne,hogy de neki laposabb a hasa, meg kerekebb a feneke, én meg hájas vagyok...stbstb.

Szerintem ez az ok :) A kérdésre válaszolva, barátkozok olyan lánnyal akit nálam szebbnek tartok.

Ja, és a bulis dolog meg szerintem érthető. Az nem hogy nem ment többet veled, de én is rosszul éreztem volna magam a helyében. :)


21/L

2011. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen egyértelmű, nem? Mármint, most képzelj el egy átlagos kinézetű csajt meg egy gyönyörűt, mint legjobb barátok. Az emberek 99%-a a gyönyörűre fog emlékezni, hacsak nincs az átlagosnak baromi erős egyénisége. Senki nem akar második lenni örökösen. Ezért 'jó', ha az ember olyanokkal tudja körülvenni magát, akikkel 'egy szinten' van, mert akkor ugyanolyanok az esélyek:) De mondjuk az is igaz, hogy a nagyon szép lányokhoz általában kevésbé mernek közeledni a férfiak, mert félnek az elutasítástól, de ezekből szintén az "átlagos" barátnő szintén jöhet ki rosszul, h valaki csak azért hozzá megy oda, mert a gyönyörűnél úgyse lenne esélye:P
2011. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy a barátaimnak nem a külsejét, hanem a személyiségét nézem csak. Inkább igénytelennel nem barátkoznék, az gáz.


Egyébként gimiben nálunk anno tipikusan előny volt szép lánnyal barátkozni, az osztályban a legszebb lány volt természetesen a suli menőcsaja, a legjobb barátnői (vagy inkább talpnyalói?) eléggé csúnyácskák voltak, de mivel a széplány barátnői voltak, őket is körüldongták a fiúk. A mi osztályunkban nem ízlés volt, hanem beidegződés. Aki a széplány barátnője, az tetszett a fiúknak, aki nem, azzal nem is foglalkoztak. Tehát ostoba közegben megéri a legszebbet megkeresni, és azzal barátkozni, hogy menő legyél :)

2011. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálunk is a suliban furcsa nézetek vannak ezzel kapcsolatban...

Van az osztályunkban két nagyon szép lány, és három csúnyácska. A csúnyácskák beképzeltek, utálatosak és mindig sértegetik a szépeket.

Én nem tartom magam húde szépnek, de én is gyakran megkapom tőlük a magamét.

Úgy vettem észre, ez nem megy a z egész suliban, csak pár osztályban. A suli legaszebb lányai a másik osztályba járnak, és a legjobb barátnőim. Ök sose flegmulnak vagy sértegetnek másokat, nagyon kedvesek és aranyosak. :D

2011. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam olyan szépnek, átlagos, külsőmre odafigyelő lány vagyok, azonban a pasikkal sosem volt gondom, sőt... inkább lerázási gondjaim voltak többször (különösen buliban - holott nem öltözködöm túl kihívóan). :D Már 2 barátnőm is beszólt, az egyik utalgatva, a másik közvetlenül, hogy szebbnek tartanak maguknál. Bár a közvetlenül beszóló ezért nem kerül engem, viszont az, aki utalgatott egy buliban, hogy én kapósabb voltam és jobban nézek ki, az azóta el sem jött velem sehova, még az egyetemen is kerül engem azóta is. Eleinte szobatársak voltak, majd én elmentem a kollégiumból, de mindig is irigy volt rám szerintem, hisz sosem ártottam neki, én próbáltam vele barátkozni, hívtam ide-oda, de a beszólása után nem akart sehova sem jönni velem, mindig csak húzta a száját. Aztán most, pár hónappal rá leállt egy csajjal, most folyton azzal lóg, akit pár hónapja még nem bírt, csak kihasználta, de az a csaj nem valami szép, belsőre, viselkedésre pedig hasonlít rám, mégis folyton vele lóg újabban. Lehetséges, hogy azért hanyagolt engem, azért kerül, mert szebbnek tart magánál és féltékeny? A barátom ismeri az egész helyzetet, ismeri a szereplőket, szerinte lehetséges ez. De tényleg létezik, hogy valaki ezért megutáljon, ne kedveljen valakit, csak mert kapósabb a pasiknál, neki meg nem jön össze?!
2011. szept. 7. 20:20
 6/11 A kérdező kommentje:
*Eleinte szobatársak voltunk
2011. szept. 7. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez erősen függ a személyiségtől is, milyen a szép lány belsőleg,és milyen az csúnyácskább. Én jóval szebbnek tartom magam mint a legjobb barátnőm (nem szép dolog tudom, de ezt csak itt írom le anonímben, neki vagy az ismerőseimnek ezt soha nem mondanám) mégis mivel én visszahúzódóbb, zárkózottabb vagyok, sokszor előbb tetszik meg ő a fiúknak. Neki ugyanis tényleg nagyon erős személyisége van, közvetlen, beszédes. Az osztályban is jóban vagyok minden lánnyal, annak ellenére, hogy nagy részüknél szebb vagyok. Ugyanis én stílusomnál fogva nem vagyok társasági ember, így fiúk szempontjából nem jelentek nagy veszélyt rájuk. Szóval nyilván van abban valami amit írtál, de amennyire én tapasztaltam inkább ember mint szépségfüggő, hogy ki kivel barátkozik. 15l
2011. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Minden ilyen esetben, mikor buliban jöttek a srácok hozzám, kapcsolatom volt, ki sem kezdtem egyikkel sem, azonnal elhajtottam őket, de volt, aki még akkor sem adta fel. Talán 1 hónap volt, míg egyedül voltam, akkor is csak a legjobbakat engedtem közel magamhoz, konkrétan 2 sráccal kavartam, isteniek voltak külsőre, lehet ez is zavarta a volt szobatársam. Ő mindig is nagy pasikeresésen volt, de max egy estéseket talált magának (persze erről ő tehet, mindenkivel egyszerre összeáll). A személyiségem alapvetően erős, erősek a jellemvonásaim, azonban visszafogom magam, és bár határozott, céltudatos vagyok nagytöbbségében, mégis ezt csendesen és nyugodtan teszem - nem vagyok egy izgő-mozgó, magával bírni nem tudó ember. Csak szépen, visszafogottan csinálok mindent, általában nyugodt vagyok, elvagyok magamban is nagyon jól, nem vagyok harsogó, nem vagyok hangosan vihogó stb. Lehet pont ez a gond... :D
2011. szept. 7. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van csúnya, kövérkés barátnőm, van átlagos külsejű, és van csodaszép is... teljesen mindegy, ugyanúgy szeretem őket. :) A csúnyácska barátnőm is mindenhova eljön velem, és ha zavarja is, hogy egyesek csak velem foglalkoznak, akkor sem mondja, mert a barátság fontosabb neki, mint ilyenen hisztizni. Én pedig szívesen mászkálok a nálam szebb barátnőmmel, és pont nem érdekel, hogy őt nézik helyettem. :D
2011. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, hisz nem a pasik miatt barátkozom velük. :) Viszont, aki pasimustrát tart, aki nagy pasikeresésben van hetek, hónapok óta, annak lehet fontosabb ez, mint egy új barátság. :/
2011. szept. 8. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!