Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális ez tetoválásnál?

Názáreti Szent Jézus kérdése:

Normális ez tetoválásnál?

Figyelt kérdés
Tegnap fel üttettem az alkaromra pár szimbólumot. Nem szalonban csináltattam, hanem háznál, ráadásul a gép is maszek volt. Normális-e az, hogy engedi ki a bőröm a tintát?
2011. szept. 8. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig többet nyomnak bele, és a felesleget kilöki a bőröd azzal a nyálkás trutyival együtt. Utána fog szépen kitisztulni a minta, kiadja a formát, a színeket.


De én mondom bátor vagy, hogy háznál csináltattad, legalább sterilek voltak a körülmények?


23N

2011. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, de aztán még az előfordulhat, hogy több festéket lök ki a bőröd, és a minta fakó lesz, akkor újra át kell menni majd rajta
2011. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt steril semmi. De nagyon olcsó volt, és nekem az a fő
2011. szept. 8. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:
tyűű.... akkor imádkozz azt javaslom...
2011. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért?:DD
2011. szept. 8. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Tetanusz oltás nem ártana a biztonságkedvéért.
2011. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tavaly kaptam azt is. Én a hepatitistől jobban félek.
2011. szept. 8. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális egy szintig. Nekem mondjuk alig-alig engedte, bár én szalonban csináltattam. De azért inkább vártál volna amíg összejön annyi pénz, hogy szalonban csináltathasd.Igaz, hogy baromi drága, de akkor semmitől se kell tartanod. Jah, és azért ótvarabb mintákat csinálnak "háznál" mint mondjuk egy elismert szalonban. Azért mégiscsak megéri az árát.
2011. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem volt steril semmi. De nagyon olcsó volt, és nekem az a fő" :DDD


gratulálok. ha van istened, imádkozz hozzá.

2011. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!