Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » El kell múlni 18-nak ahhoz,...

El kell múlni 18-nak ahhoz, hogy piercinget csináltassak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és szeretnél két piercinget csináltatni, az egyiket a fülembe, szóval kilövetni a fülemet, de nem szokványosan, hanem egy pálcikához hasonló fülbevalót szeretnél, és egy ajak piercinget, csak semelyiket sem engedték meg anyuék. Most összesen 5 helyen van kilövetve a fülem, de van ami én csináltam magamnak. Szóval akkor el kell múlnom 18nak, hogy engedély nélkül csináltassam meg??

16/L


2011. szept. 8. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem elég szimplán agyilag lököttnek lenni. Ez szükséges, de egyben elégséges feltétel is.
2011. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
normálisan is lehet válaszolni -.-"
2011. szept. 8. 15:58
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Szalonban szülői beleegyezés nélkül a füledet se szúrják ki.
2011. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A füledet biztosan kiszúrják,és szerintem az ajak piercinggel sem lesz gond, de ez persze szalon függő. A pálcika alatt egyébként az industrialt érted? [link]
2011. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ma 15:22

Ha ez a piercing feltétele, akkor a válaszod alapján neked már az egész testedet mágnes vonzza xD

2011. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ma 16:25! Az igényesebb szalonokban nem szúrnak semmit és nem tetoválnak 18 alatt. Bemehetsz és megkérdezik elmúltál e 18, beviszed valamelyik szülődet és ki kell tölteni egy papírt. Tudom, hogy vannak helyek, ahol kiskorúakat is kiszolgálnak, de ott már komolyabb balhék lehetnek ha szülők bemennek hisztizni h ezt mégis hogy képzelte az illető piercer. Nem volna kicsit gáz?
2011. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát én pedig egy elég igényes szalonba mentem be, Magyarország egyik legjobb, és leghíresebb piercingeséhez. Mondjuk én csak egy industrialt szúrattam(amit előbb belinkeltem), az pedig ugye nem számít olyan durva piercingnek, nincs annyira látható helyen. De a piercernek eszébe nem jutott megkérdezni mennyi idős vagyok(egyébként 15). Szóval gondolom a láthatóbb piercingekkel sem lenne probléma. Egyébként én még soha nem hallottam olyat, hogy valakinek a kora miatt ne szúrtak volna piercinget, pedig az osztályom háromnegyedének van, és a fele szülői engedély nélkül szúratta, jó helyeken. Inkább csak a tetkóknál szoktak figyelni a korra, de ott sem mindig. A piercing nem egy visszafordíthatatlan dolog, ha valamelyik szülő nagyon balhézik, kilehet venni.
2011. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kedves 15 éve. A szalon neve nem titok akkor, ugye?
2011. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
s
2011. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem titok, de nem fogom itt leírni. Még valami jófej ember feljelentené a szalont. Pedig ha egy fiatal akar egy piercinget,meg fogja csináltatni. Ha a jó szalonban nem megy, akkor a rosszban. Ha a rosszban sem megy, magának szúrja, vagy a haverjával szúratja. Akkor pedig már jobb ha steril körülmények között szúrják nem? Szóval a lényeg, hogy nem írom le a szalon nevét. De mint mondtam, szinte mindenhol megcsinálják inden balhé nélkül.
2011. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!