Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 7 éve után begyulladt a...

7 éve után begyulladt a pierchingem! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
7 éve csináltattam, akkor ugyebár gyulladt volt, de hamar begyógyult, betadine-t kaptam rá. Ma éreztem hogy fáj, megnéztem és láttam hogy egy kicsit gennyezik. Bekentem Betadine-nal és csípte! Használtam már amikor megcsináltattam is meg az orr pierchingemnél is de akkor nem csípett. Járt már valaki hasonlóan ennyi idő után? Mitől lehet?
2011. szept. 8. 20:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Hú az lemaradt, hogy a köldökömről van szó.
2011. szept. 8. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami szutyok ment a bőröd és a piercing közé. Vedd ki, fertőtlenítsd az ékszert, nyomd ki a gennet a lyukból, utáne kend be tetrannal a piercinget és úgy tedd vissza! Ez gyulladáscsökkentő, fülbevalós gyulladásnál nekem bevált. Nézegesd gyakran, pár nap alatt elmúlik. Akkor megint szedd ki és mosd ki a krém maradékát.
2011. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akadt valahova be? Nem áztattad sokáig? Kezelgesd megint, ne félj.
2011. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez a furcsa, hogy nem emlékszem rá, hogy beakadt volna vagy ilyesmi, régebben voltam strandon is meg ilyenek és soha nem volt vele semmi. Idén még strandon sem voltam. Minden esetre megfogadom a tanácsokat és remélem rendbe jön.
2011. szept. 9. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!