Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék modell?

Hogyan lehetnék modell?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, nagyon vékony, elég magas, sokan mondták már, h modellalkat, és kiakadnak, h milyen vékony vagyok. Az arcom is szép, és ahogy látok így néhány elég híres modellt, megfordult már a fejemben, h azért én vagyok annyira szép, mint ők, vagy még szebb is néhányuknál. Hogyan próbálhatnám ki magam? Mondanátok modellügynökségeket, casting cégeket, akik megbízhatók? Esetleg van tapasztalatotok is velük kapcsoltban?
2011. szept. 10. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
manapság ahogy már olvastam nem a vékonyabb lányok a felkapotabak nem is a 200kg de olyanok akin van mit fogni típusúak a felkapotabbak,kívül álló szemel nekem is az ilyen nők jobban bejönnek mint egy fürkészdarázs alakú csont sovány csaj abba semmi szépség nincs de az éhezés elleni kampányba nagy sikered lenne próbáld meg ott,ja és az egy dolog milyen az alakod de nagyon szép karakteres arcodnak kell lenni!
2011. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is hallottam ilyet, h már nem a legvékonyabbak a menők, de szoktam nézni divatbemutatókat, meg divatújsgokat, stb és ott még mindig az ilyen cérnaszál vastagságú modellek vannak!
2011. szept. 10. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
visage, art models, icon models ezek a legjobbak
2011. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!