Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Crystal Nails Titanium zseléve...

Crystal Nails Titanium zselével tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem állandóan feldobja az anyagot a köröm. Ezzel húzom az alapréteget, illetve ezzel fedem. Más anyaggal nem volt gond, úgyhogy biztos jól van előkészítve a köröm, de ezzel már aznap levegősödik, majd másnap vége... Viszont a vendégeim ezt kérik.
2011. szept. 11. 23:27
 1/5 Joy Turner ***** válasza:
Én nem használok titaniumot. Sokan szidják. Állítólag sárgul is, és tök csúnya lesz a fehér vég miatta. Szerintem próbáld ki, hogy alaprétegnek másik zselét használsz, például a Gum gelt, Base gelt, és a borító réteged legyen titanium, ha annyira ragaszkodnak hozzá. Én a builder clear II-őt szoktam alaprétegnek használni, és sosem levegősödnek a körmök.
2011. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy "okosok" a vendégek, és mivel valaki ezzel dolgozik, ők is ezt kérik, mondván: ez a legjobb, és nekik a legjobb jár... pedig így csak nekik van többletkiadás...
2011. szept. 14. 21:02
 3/5 Joy Turner ***** válasza:
De ha egyszer feldobja...... Annyira szeretem amikor a vendég jobban tudja, mint a szakember. Nekem is szoktak lenni ilyen ,,szakképzett" vendégeim. Könnyű szerrel át lehet őket ejteni, a titanium tégelyébe builder clear I-et töltesz. Igaz, hogy ez csalás és nem szép dolog, de hát rákényszerülsz.
2011. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már megtettem... azóta meg azt mondják, hogy én voltam a béna, hogy feldobta az anyagot, most meg jó nekik... :)
2011. szept. 17. 21:43
 5/5 Joy Turner ***** válasza:
Persze, még te voltál béna..... Istenem, egyesek..
2011. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!