Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell leszedni a diót?

Hogyan kell leszedni a diót?

Figyelt kérdés
Diót szedtünk és még rajta volt a zöld héja. Azt kézzel szedtem le. És teljesen befogta a kezem. Hogyan kell lemosni? Szappannal nem jött le, és citrommal sem. Valaki valami ötletet?
2011. szept. 12. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

de miért szedtétek már a diót? még nem érett, ha jó lesz, akkor majd lehullik magától, és nem lesz rajta a burok...

Az elszíneződésre citromlé vagy citromkő hatásos.

2011. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hatt tood a diot ugy kell szedni h kel vegyel 1 lancfureszt(en a stilt vagy a husvarnat ajalom)es utana kivagod a fatt es leszeded rola enyi az egesz !
2011. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A diónak már így is teljesen jó az íze, és most volt rá időnk. Citromlével próbálkoztam, és nem csinált semmit.


2.-nak: Nagyon poénos vagy de nem azt kértem, hogy, hogy kell leszedni, anem hogy, hogy jön le!!! Kur*ára poénos vagy csak senkit nem érdekelsz!

2011. szept. 12. 18:05
 4/4 anonim válasza:
A dió zöld héja nagyon fog,és nem is igazán jön le,inkább lekopik. Még nem kell szedni,meg kell várni,míg lepotyog és elválik a héjától.
2011. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!