Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról?...

Mit gondoltok az alakomról? Közel 40 kg-t fogytam, persze tudom még nem elég, de mégis milyen most?

Figyelt kérdés

Kérlek írd meg a korod és a nemed is!

Köszi!

[link]


2011. szept. 13. 01:57
1 2 3
 1/21 greeen ***** válasza:
100%
szia.Férfi vagyok 35.személyiedző:) legalább valamennyire szakmailag mondom.:) tehát!40 kiló nagyon sok,ez mindenképpen gartulációt érdemel!Kérdésem hozzá azért hogy mennyi idő alatt adtad le ,milyen módszerrel?és mennyi idős vagy? fontos szempontok!Még van pár kiló de inkább úgy mondanám az már nem annyira testsúlytöbblet.Kicsit izmosodni kell de ilyen fogyás mellett az szinte lehetetlen lehet!Hó alakod lesz;) combokra kitörések stb és elnyerik a formájukat azok is.Szerencsére a bőrödet sem viselte meg túlzottan.
2011. szept. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 greeen ***** válasza:
100%
nem hó hanem jó alakod lesz hehe.mielőtt ezt elemeznéd:)
2011. szept. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Kétszeri nekifutásra sikerült, először 18 kg-tól szabadultam meg, majd valahogy nagyon belassult, meg tél volt stb... és nem nagyon figyeltem oda, vissza ugyan nem jött semmi, de szinte kerek egy évig semmit nem fogytam, majd most március 14-én újra az asztalra csaptam és azóta újabb 20 kg-val vagyok könnyebb.

Erősítő edzéseket csinálok, ahogy írta a kedves második válaszoló is, sok kitöréssel és guggolással tarkítva :)

Izmosodni mindenképpen kell még, + még fogyni is, úgyhogy rajta vagyok :)

Az étkezésem megreformálása annyiból állt, hogy kenyér/tészta/krumpli/rizst nem eszem, vagyis 2 szelet teljes kiőrlésű toast-ot reggelire és mást nem.

Nem volt megterhelő egyáltalán és mára már annyira megszoktam, hogy észre sem veszem ezek hiányát, sőt.

2011. szept. 13. 02:27
 4/21 greeen ***** válasza:
100%
helyes.Én vagyok a második válaszoló amúgy.Azért kérdeztem ,hogy mennyi idő alatt sikerűlt mert szerencsésebb ha hoszabb idő alatt.Nomális súlyleadás a havi 2-3 kiló max szerintem!Úgyhogy nagyjából mineden oké!Azért a kaja többül is állhatna mint a reggeliből!A szénhidrátot se hagyd el teljesen mert szükség van rá különben hihetetlen gyenge leszel!Széles a skála a lassú széénhidrátokban és a teljes kiőrlésű kenyérfélékben de gondolom ezeket már átrágtad.A Halat is ajánlom (tonhal,hering) amik teletett zsírsavakban gazdagok és különösen jót tennének.Hízástól végképp nem kéne tartani ha beletolnád az étrendbe.És ha sikerűl heti 2-3 alkalommal rávenned magad egy kis aerob gyakorlatra,ami annyit jelent hogy összehozol 50-60 perc gyorsséte,nagyon lassú kis kocogásos de egybefüggő (nem túl magas pulzusszámú) mozgást,akkor erős zsírégető fázisba is kerülhetsz.
2011. szept. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A hal nagyon jó ötlet.

Szeretem is, csak valahogy sosem jut eszembe, gyanítom a magyar ízekhez szokott gyomrom miatt :)

De valóban bepasszintom minden héten egyszer!

Aerob mozgást valóban nem végeztem mostanában (valamikor nyár elejétől el-el maradozott sajnos)

Lassú kocogáson, inkább gyors sétán gondolkodtam már, de attól félek, hogy sport melltartó ide vagy oda a gravitációnak hála lejjebb csúszik a cicim azt meg nem szeretném :(

MOndjuk a sétától azért talán nem.

Valóban kellene valamit csinálnom.

Séta akkor jó, ha még éppen tudok beszélni, ugye?

De ha bejön a rossz idő, ez kiváltható továbbra is valamilyen kardiós dvd-vel is?

Nyárig azokat csináltam.

2011. szept. 13. 02:52
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem hagyom el teljesen a szénhidrátot, sőt néha még pizzázom is, az a gyengém :)

Na jó csak 1 szeletet, ezzel csak azt akartam írni, hogy nem élek aszkéta életet.

Figyelem magam, de nem vagyok gyenge, ha ilyesmit vennék észre változtatnék.

Nem célom tönkretenni magam + ha elérem a nekem tetsző alakot újra be szeretném illeszteni a barna rizst, kevés krumplit, szóval mindent, de csak mértékkel.

2011. szept. 13. 02:56
 7/21 greeen ***** válasza:
74%

igen kiváltható.Amúgy azért attól nem kell félni hogy lecsúszik a cici arra is lehet edzeni. a melfelső vagyis a felső bordák körüli izmok tartják a nőknek a melszövetet,tehát a mell felső izmait kell erősíteni amivel mé a lógóbb ciciket is feljebb lehet húzni beavatkozás nélkül! terembe főleg ezzel a gyakorlattal csinálják a lányok!

[link]


igen beszéd szintű pulzusszámra kell törekedni.Hát akkor sok sikert hehe

2011. szept. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Lehet akkor belevágok a sétába is, amíg még szép idő van.

Látom lehet neked privát mait-is írni, ha van még kérdésem írhatok neked?

2011. szept. 13. 03:02
 9/21 greeen ***** válasza:
persze nyugodtan!;) addig is kitartás
2011. szept. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy kozbe kerdezek, de nagyon jo otletnek tartom a mell izom gyakorlat tippett!

anyit elarulnal, hogy ezt milyen sulyal kell vegezni?

Szinten fogyas miatt , nem izmosodni csak a mellizmot erositeni!

Koszonom szepen, es meg egyszer bocsi!

Kerdezonek, meg szep munka vegeztel! Gratulalok!

2011. szept. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!