Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dukai Gergő jó pasi szerintetek?

Dukai Gergő jó pasi szerintetek?

Figyelt kérdés

A VV5 első játékosaként jutott be.

Csak a külsejével kapcsolatban érdekelnek válaszok, hagyjuk a többit!

Szerintem szexi pasi! Nagyon édes mosolya van! :)


2011. szept. 13. 09:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%
Mert rendesen megtudja magát játszani, egy drogos majom. aki csak azért került be mert a regina vagy hogy hívják a testvérét elég híres celeb kúrva... és megvannak a kapcsolatai, még hogy ő az alfahím? inkább ő az alfaringyó mert a sitten az volt
2011. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is helyes aranyos arca van kicsit hasonílt az én szerelmemre de persze ő nekem a top1 :)
2011. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
még a szemei is olyan visszataszítoan hamisak ahogy nevet.... öntelt bünőző...kiváncsi vagyok hány embernek lesz a kedvence.
2011. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%
Csak az a gáz,h gyerekek "példaképe" lesz a drog díler...ezután még mi jöhet?A következő vv-ben már sorozatgyilkosok lesznek???Egy drog díler életét tesszük rendben,holott rengeteg gyerek rá szorulna a segítségre,nem mellesleg regina dubajozik,miért nem segít a tesóján?
2011. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
inkább ő mint a másik aki 1000 nőn is túl van...ja fiú vagyok:D
2011. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Ennek a műsornak inkább a VIP VV nevet kellet volna adni,, lemerem fogadni hogy ma meg a prostiszűz húga fog bekerülni, tiszta szégyen ez az ország ezzel a műsorral úgy ahogy van!!! már jó előre elvan döntve hogy kik kerülnek be és az is hogy ki fogja megnyerni!!! sima hétköznapi ember nem kerül be ebbe a műsorba....
2011. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszi.... írtam, hogy csak a külsejéről várnék válaszokat!

Tudtam, hogy ez lesz már az elején... az előítéletek...

Nem baj, nekem szimpatikus és kész.

2011. szept. 13. 10:06
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
akkor menj és feküdj le vele ba-zd+, előítéletek... mert mit vártál?? ha egy ilyen sittes drogos köcsög bekerül?? mert nem véletlen volt!! stholt mindenki így meg úgy küldte a francba, erre meg itt egy másik drogdríller!!
2011. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
22%
jővőre meg nem a drogos drillerek, meg a kúrvák fognak bekerülni, hanem a sorozatgyilkosok meg a pedofilok
2011. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
nem tetszik, kifejezetten undorodom tőle
2011. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!