Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Attől még hogy szűz vagyok...

Attől még hogy szűz vagyok használhatok normál méretű tampont?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Használhatsz, én is használtam. Ki tud jönni, nem szorul be, nem volt fájdalmas sem.
2011. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
36%
Használhatsz, semmi bajod nem lesz tőle, de nem ajánlott.
2011. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Ne használj tampont! Csomó idióta, hülye fertőzést lehet tőle kapni :S
2011. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
légyszíves ne idiótázz le ismeretleneket. amúgy meg hogy kapnál egy steril tampontól fertőzést? ja igen, ha koszos kézzel helyezed fel, koszos közegben, akkor persze, hogy kapsz. de az az idióta, aki ilyet csinál :)
2011. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Vannak ellenérvek ellene, és mellette is. szerintem mindenkinek magának kell megtapasztalnia hogy milyen érzetet vált ki.
2011. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:36


Kedves! Nem titeket idiótáztalak le, hanem a fertőzéseket.

És igenis, lehet tőle fertőzést kapni. Nem tudhatod 100%-ig, hogy miből áll egy tampon, az illetékes gyártó milyen illegális vegyi anyagokkal fertőzte meg.

Nem viccből mondom, hidd el.

2011. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 80%-os!

Te, mint ős "betétpárti" ... Ugye tisztában vagy azzal, h az általad megfogalmazott dolgok, a betétre is mind igazak lehetnek... ?? Ez a gyártós duma nagyon gáz..

Arról nem is beszélve, h ha tampont használsz, nem lesz véres az egész p*ncid, míg a betéttől igen.. sztem undorító, mikor kicserélsz 1 betétet, és az egész p*ncikörnyék csupa vér.. -.- ...

Ez nem probléma? Gondolkodj egy kicsit, mielőtt fikázod a tampon-pártiakat.. !!!

2011. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Véres punci, undorító punci, tampon-párti, betét-párti...

Fikázzon téged a nyavalya! :)

2011. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

tegnap 21:36

Én nem vagyok betét-párti, csak éjszakára használom, napközben tampon. Viszont tényleg nagyobb a fertőzésveszély, és nem feltétlen a koszos kéz miatt, meg nyilván betétről is ugyanúgy bekerülhet bármi, de ugyebár menzesz alatt "tisztulunk", távozik a "felesleg", aminek a tampon jó részét visszatartja, nem tud rendesen kiürülni, és tul.képp emiatt.

(Nem én találtam ki, egészségtan... Csak eszembe jutott...:-D)

2011. szept. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Ha fel tudod helyezni rendesen, akkor igen.

(Én nem tudtam, még a minit sem, sokáig még akkor sem, mikor már nem voltam szűz. Barátnőm meg már akkor szupert használt, pedig ő az volt.)

2011. szept. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!