Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bomba alak mell nélkül: nagy...

Bomba alak mell nélkül: nagy hátrány?

Figyelt kérdés
Nagyon jó alakom van, izmos has, kerek, feszes popsi, formás combok, vádli, tehát formás láb, egy bökkenővel: hogy nincs mellem. Nagyon kicsik, csak akkor látszanak, ha szűk pólóban vagyok. Mennyire hátrány ez?
2011. szept. 14. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyátalán nem probléma...sőt még jobb is egy kisebb formás mell tökéletes lábakkal, mint egy nagy lógós. (mert mondjon akárki akámit, a nagy hamar lóg)
2011. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Sportláb, sporthas, sportfenék, sportmell. Ennyike...

A mellszövet jó része zsír, és egy része maga a mirigy állomány.

Nem véletlen, hogy a fitness modelleknek, edzőknek, (lásd Rubint Réka, Béres Alexandra, stb...) mindig szilikonmellük van.

Amelyik srácnak nem tetszik, az keressen egy narancsbőrös seg.gű, striás hasú, nagy és lógós mellű tehenet. (Pl. engem. :D)

2011. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
ha minden más rendben van a testeddel, egyáltalán nem fontos a mell. bár nekem az arc sokkal fontosabb mint bármelyik testrész (izmos has, jó fenék). szóval ha szép vagy akkor tényleg nem akadály!
2011. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
ha tényleg semmi nincs az nem a legnyerőbb, de a kicsi cici szép. a többi pedig egyenesen szuper!
2011. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
A mellméret számomra sokat számít. Pl. én eddig csak és kizárólag olyan csajokkal voltam együtt, akiknek kicsi, közepes, vagy nagy melle volt.
2011. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ívy1 ***** válasza:
35%
utolsó elég skizofrén választ írtál. "számít a mell méret" de mégis volt kismellü meg nagymellü csajod. akkor mégsem számított hogy mekkora volt a melle a csajnak.
2011. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
2013. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!