Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? Video

Mit gondolsz erről? Video

2011. szept. 15. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép, csak a tisztítása karbantartás nem kis meló lehet :)
2011. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát igen a tisztítása az katasztrófális lehet.. de ha azért tetted fel ezt a kérdést mert ilyet szeretnél vagy ilyen a hajad azt mondom néha a kevesebb több...
2011. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy szeretnék! Hosszú a hajam ugyan, de azért nekem az ilyen már nagyon sok lenne. Kíváncsiságból tettem fel a kérdést.
2011. szept. 15. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ápoltnak tűnik, de számomra ilyen hosszú haj már visszataszító. A derékig érő még szép de nekem ez már sok.
2011. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez már túl sok. Szeretem a hosszú hajat, nekem is az van, de ez már inkább visszataszító, mintsem szép.
2011. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek ekkora haja van (14). Szerintem visszataszító,meg hát fürdőbe elmenni meg bárhova... Nagyon gáz
2011. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem sose kéne...még derékig érő sem...hátközépig érjen és kész...valahogy ezeknek a nagyon hosszú hajaknak se tartásuk, se fazonjuk...csak úgy lógnak...

23L

2011. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!