Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, h. A hasam...

Mitől lehet az, h. A hasam alap állapotban, ahogy egyenesen állok, olyan mint egy "lufi"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, 165 cm és 52 kg., a hasam mégis kidudorodik...elagyarázom, szóval olyan mintha direkt kitolnám előre(pedig nem) és amikor behúzom, akkor olyan amilyennek lenni kellene. Egy nagyon pici felesleg van rajta, ami lötyög, de nem tudok rajta feszesíteni ,hiába próbáltam,sporttal,krémmel bármivel! HELP!!!
2009. ápr. 23. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
és fáj is v csak egyszerűen nagy?
2009. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet csak én túlzom el, fájni nem fáj, csak olyan mintha folyamatosan kitolnám...:( Mintha mindíg fel lennék fújódva,de nem...
2009. ápr. 23. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem halálra UGYEN EZ a porblémám :( Én úgy szoktam hogy igyekszem behúzva tartani állítólag a hasizomnak is jó. Persze ha ülök vagy kabátban nem látja senki elengedem, de én is várom a hasznos tippeket!
2009. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
huhhhh........hát ezzel én is szenvedek.Nekem azt mondták,hogy mivel amikor kicsi voltam és kövér akk megnyúlt a bőr a hasamon és most azért ilyen.én 160 cm és 40 kg vagyok.Próbáltam hasfeszesítő krémekkel de nem használt.mellesleg én még táncolok is szal mindig behúzom a hasam,de a bordám meg alapból kilátszik és így még jobban :......(
2009. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!