Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen lett? (KÉPEK)

Milyen lett? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

Anyumé: [link]

Apumé: [link]


Igen..., mindkettő jelentéssel bír!:)

Ezek még aznap készültek, mikor csináltatták őket, szóval teljesen friss!


23N


2011. szept. 16. 07:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem tetszik, de ha nekik ez jön be akkor egészségükre.
2011. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%

Nekem sem. A tetovált emberek úgy néznek ki mint egy hirdetőoszlop.

A másik: miért nem magyarul van írva? Kínában mutogatja, vagy készül a kínai invázióra?

2011. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Második, ahhoz neked semmi közöd,pláne úgy, hogy a jelentését sem tudod:) Nem tartozunk neked magyarázattal, és nem ez volt a kérdés.


Természetesen van, akinek nem tetszenek a tetoválások, ezt tiszteletben is tartom, nem kell, hogy mindenkinek tetsszen, de magyarázkodni nem fogok:)

2011. szept. 16. 08:27
 4/28 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb egy tetovált, normális, dolgos ember, mint egy alkoholista, drogos senkiházi, szóval relatív a dolog, több szempontból is meglehet közelíteni:)
2011. szept. 16. 08:28
 5/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem magukkal a tetoválásokkal van bajom úgy általában. Hanem ezek nem tetszenek.

Mit jelentenek amúgy?

első vagyok

2011. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%
az első nem tecc, a második mint rajz jól néz ki, de nem tetováltatnám fel magamra. Mondjuk ha valakinek van rá idoka, akkor más. Gondolom az első lányon van. Csajon szerintem minden tetkó szarul ál, de ez csak az én véleményem. Am nem vok tetkóellenes, csak csajon nem tecc. Am jah, inkább egy normális tetkós ember mint egy anélküli barom. Szóval az igényes szép tetkók szerintwm nem gázak, csak a sittes mari, anyám stb...
2011. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

értem:)

Hát édesapámnak hentes a szakmája, 10évesen szúrta le az első malacát, nagyon szereti a munkáját, azóta sikeresen beindított egy vállalkozást is, ami most lett nemrég 20 éves!


Édesanyám meg a kínai horoszkóp szerint a kígyó évében született! Most...nem írathatja oda magyarul, hogy "kígyó":)

2011. szept. 16. 08:38
 8/28 A kérdező kommentje:

persze, engem egyáltalán nem zavar, akinek nem tetszik, hát persze, hogy nem tetszhet mindenkinek.


Csak...ahogy a második válaszoló is írt, ezt a harácsolós stílust nem szeretem

2011. szept. 16. 08:40
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon klassz mindkettő. Én imádom a tetkókat, szerintem a tetkó-ellenző réteg többsége vagy csóró hozzá, vagy fél a tűtől és fájdalomtól.

Egy ízléses tetoválás kiemel az átlagból, azt mutatja, hogy "tökös" vagyok. Nekem is van tetkóm, imádom. ÉÉÉsss, te gondolkodsz már rajta?? :D

2011. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy azt nem értem, hogy akinek nem tetszik, vagy érdemben nem tud hozzászólni, az minek jön ide kötekedni, és veszi el szegény kérdés kiíró örömét? Remélem az élet visszaadja az ilyen embereknek ezt a csalódásos érzést..

Gondolom a kérdéskiíró azt kérdezte, hogy a szülei hülyék-e, meg mennyién nézik le őket a tetkó miatt, hanem AZONOS ÉRDEKLŐDÉSŰ tetovált emberek véleményét akarta hallani, akik értékelik a látottakat, mint műalkotásokat..

Nah...a második rettenetesen szép, igényes, kimunkált mű, az elsőnél a rózsaszín virág nem illik az összhangba. De összességében büszke lehetsz a szüleidre, biztos jó fejek az életben, ha ilyen modern gondolkodásúak.

2011. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!