Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MOYRA Algás kalcium zselé!...

MOYRA Algás kalcium zselé! Ezt hogy kell használni? Nem marad meg a körmömön, mint egyéb körömerősítők, hogy várni kell amíg megszárad, teljesen beszívja a körmöm!

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Néhány körmömön megmarad a csillogás, néhányon nem. Szerintem ennyi. Akkor sem tűnik el a levegőbe, mert nekem használt.
2011. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az beszívódik a körmödbe, nem marad utána csillogó réteg. Ez a lényeg, hogy beszívódjon és egy védőréteget képez a körmödön. A lényeg, hogy várd meg még teljesen megszárad utána kend le színtelennel. Ha akkor kened amikor még nem száraz, akkor besárgul a színtelen.
2011. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pedig marad csillogó réteg:D... Bár, magáról a márkáról utána nem hallottam sok jót(műkörmösöktől), lehet az enyémnél is valami probléma van. Olcsó húsnak híg a leve.
2011. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A zöld algás réteg után nem marad csillogó réteg. Az már gáz ha neked marad, mert akkor nem szívja be a körmöd.
2011. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint tényleg ennyire rossz, hogy nem is ez használt, csak a vitaminkúra? Igaz, csodálkoztam is, hogy ennyire olcsó volt(250,-), köszi, akkor ezt a márkát pattintom is a használtak közül:)!
2011. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maga a márka jó, csak szerintem neked sikerült kifognod egy gagyit :S

Az lenne a lényege, hogy amikor rákened akkor szépen lassan beszívódik. Ez függ a köröm állapotától. Pl egy egészséges körömnek kell akár 20 perc is mire megszűnik a csillogó réteg és teljesen megszárad, még egy olyan körömnek, amiről le lett véve a műköröm 5 perc is elég.

2011. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végülis órák után eltűnik, kézmosás nélkül, akkor nem azzal van baj, hogy rossz, hanem felesleges a használata számomra? Ez még a jobbik eset:).
2011. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most vettem nem rég, a lerágott köröm-csökevényeimre.(amik már azóta nőnek:) Nos, én nem tudtam, hogy hogy kell használni, úgyhogy szépen elkezdtem kenegetni vele a körmöm. Mire 1x végig pepecseltem vele a körmeimet, addigra be is szívott egy réteget ebből a zseléből a körmöm. Úgyhogy kentem még egyet,mondom biztos szüksége van rá. Hát ja, kb 5 réteget szoktam vastagon rákenni a körmeimre mire azt mondják, hogy elég. Megvárom míg teljesen beszívják az utolsó réteget is és elmattulnak és utána kezdem festeni. Szerintem hat, legalábbis nekem erősebbnek tűnnek a puhácska körmeim már néhány használat után.
2012. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!