Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A piercinget lövés után...

A piercinget lövés után egyből beleteszik a lyukba, vagy nem szabad 2 hétig amig gyogyul, és utána alakul csak ki a lyuk?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,ajak pc-t akarok,jha és ha suliba megyek akkor ki lehet venni,vagy akkor is benne kel hagyni,és le kell egyeznem a tanitóval.h, most ez van...amugy nem kérek olyanokat h. tul fiatal vagyok bla bla bla :) So ZÖLD VAN A TARSOJOMBA. :D
2011. szept. 18. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyből beteszik..ha kilyukasztják és utána nincs benne a pc, simán beforr.. ezért sem jó kivenni suliidőbe mert beforrna lehet.
2011. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek le lehet ezt valahogy egyezni a tanitóval,h. hordhasam amig befor???
2011. szept. 18. 19:42
 3/9 A kérdező kommentje:
szerinted*
2011. szept. 18. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
persze. a legtöbb középiskolában az ilyeneket már nem túlzottan nézik.
2011. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az jó köszönöm a válaszod,amugy nem tudod mivel kel ápolni meg kell forgatni is?? és ezeket a haszn. utasitásokat :D elmondják a szalonban is???
2011. szept. 18. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
elmondják, vagy ha nem merj rákérdezni.:)
2011. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kül ténleg ha átlövetem 2 hétig bene kell h. legyen aztán nem lehet majd ki venni fél napra se amig suliba vagyok mert összehuzodik vagy benől ??? erre vagyok a legkiváncsibb
2011. szept. 18. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
attól függ hova csinálod. nyelveden 5 perc alatt benőhet. de kérdezd meg majd attól aki csinálni fogja. :)
2011. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kül. száj ilyen patkó alakut jobb oldalra (szemből bal): [link]
2011. szept. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!