Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Essence cuccokkal kapcs?

Essence cuccokkal kapcs?

Figyelt kérdés

Véleményeket és tapasztalatokat szeretnék, az Essence körömcuccokkal kapcsolatban! Aki használta már a következőket,leírná,hogy milyen, hogy bevált-e és hogy érdemes-e venni? :)(zöld kezekkel megköszönném)


-Nail art mágneses körömlakk

-Körömnyomda

-Nail art körömdíszítő toll

-Nail art Cracking fedőréteg (ezt hogyan kell használni egyébként? :O)

-Speciális hatású körömlakk (ez mitől speciális? )


2011. szept. 19. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

-mágneses: nem... nagyon halványan látszódott csak a csík.

-nyomda: IGEN!!! IMÁDOM <3

-körömdíszétő: nem használtam

-cracing lakk: egész érdekes, de a kezemen nem tetszett, inkább nyomdázok (használat: lelakkozod egy színnel a körmöd, majd ráhúzol egy réteg Cracking lakkot és az 1 perc alatt feltöredezik)

-spec: ezt sem használtam, de érdekel.


Amit sűrűn használok az a Better then nail gels család. Nagyon jó és tartós és már van új színben is :)

2011. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszcsi :)
2011. szept. 19. 16:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Írhat még más is,aki ezeket a termékeket használja, és nem csak a felsoroltakkal kapcsolatban,hanem bármivel, ami Essence! :)
2011. szept. 19. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsőhöz csatlakozom, a nyomda és a cracking lakk is jó.

btgn fedőlakk nem rossz, de pár használat után már nem olyan jó, és töredezik sajnos.

A körömlakkokkal sincs bajom, az én körmömön egész tartós, de kinek mi jön be ugye.

szemfestékeknél tesztert nézz mindig, mert van, aminek kb semmi színe, van amelyik pedig nagyon jól pigmentált.

Szempillaspirál: volt piros fésűsöm, imádtam, baromi jó... de kivonták a forgalomból. :/ Most valami másik van, fekete ezüst betűkkel asszem, de ez nagyon pocsék, lepereg a festék nagyon, alsó pillákra semmiképp nem használható.

Asszem nekem ennyi a tapasztalatom. Vannak érdekes dolgaik, az árához képest egész jó, de azért nem csúcsminőség.

Pluszpont, hogy nem tesztel állatokon.

2011. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most én vettem egy szempillaspirált, aminek a neve: No limits.

Hát kíváncsi vagyok,hogy milyen lesz,még nem próbáltam, mert eddig amiket vettem (lehet azért mert régóta ott állt a boltban) az mindig ilyen darabos volt! :S

2011. szept. 19. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

A BTNG nekem nem volt bajom, gondolom ez is köröm függő.

A lakkjai nagyon jók, bár a Easy&Go vagy mi szerintem hamar szárad. Szempillaspirálom egy volt, az bejött.

Kérdező: majd a spirálodról mondj véleményt, kíváncsi vagyok! :)

2011. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

No ,hát kipróbáltam! Hát, nem mondom,hogy húúúú mindig ilyet veszek, de mondjuk úgy, hogy elmegy... :) :S

Elég hosszú szempilláim vannak alapból, és kb fél órával azután, hogy sminkeltem, és a spirált használtam, állandóan összeragadt az alsó és felső pillám... :S

Na de ez lehet,hogy nem a spirál hibája! :)

Szóval összességében olyan 5/10

2011. szept. 19. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
én ma vettem egy nail art pent, de fogalmam sincs hogy kell használni :D esetleg tudja valaki?
2011. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!