Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eldeformálódik a tetoválás...

Eldeformálódik a tetoválás medencecsont környékén?

Figyelt kérdés

szeretnék a medencecsontomtól nem messze egy 3x3 centis felületre masnit tetováltatni.

17 vagyok, tehát még változni fog a testem, ez nyilvánvaló. ott mennyire nyúlik még a bőröm ? változik azon a felületen annyit, hogy eldeformálódjon ?

: )


2011. szept. 19. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom lany vagy, ugye?

Ne felejtsd el, hogy nagy esellyel gyermeked is lesz, talan tobb is, lehet, hogy 10 ev mulva mar javaban. Terhesseg alatt rettenetesen sokat nyulik ott a bor. Vissza is huzodik, de nem 100%-osan. Lehet, hogy meguszod csikok nelkul, csak rajtad mulik, hogy a formad 1-2 gyerek utan bomba marad-e, de ha a tetovalasodnal nem huzodik vissza teljesen a bor (nem fog), akkor mar csak a sors donti el, hogy mennyire deformalodik el.

En nem kockaztatnam.

(Es igen, gyerek utan is meg javaban lesz eleted, no leszel es egeszsegesen hiu, szoval ha csunya lesz esetleg, akkor nagyon fog zavarni.)

2011. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan helyre tetováltass, ahol nem annyira látszik meg a hízás/fogyás, (pl lapocka, lábszár, tarkó... Egy ismerősömnek szintén masnija van a hátán, a nyaka alatt, és tök jól néz ki:-))
2011. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

olyan helyre szeretném, ahol nem látja mindenki nap mint nap.

a masniba elbújtatva ott van a fekvőnyolcas, a végtelen jele, és a lebomló szalag, a masni egyik szára nagyon szépen elrejti a nagy írott I betűt, nagymamám kezdőbetűjét. tulajdonképpen az ő emléke lenne.

ez csak és kizárólag nekem jelentene sokat, és nem mutogatnám a világnak, de saját szememben is szeretném, ha évek múltán is esztétikus lenne.

(meg nyilván elkerülhetetlen, hogy a párom lássa, és azért nem mindegy, hogy az a környék hogyfest.)


kérdésem még az, hogyha ez kicsit elnyúlik, tágul, akkor lehet-e majd a későbbiekben 'felújítani', vagy javítgatni rajta, hogy normálisabban nézzen ki ?


nem tudom, hogy ma milyen lehetőségek vannak. én bízom benne, hogy egy évtized múlva (amikorra nagyjából már tervezem a terhességet), lesz olyan technika, amivel megoldható a szépítése, 'rekonstruálása', vagy eltüntetése.


azért köszönöm szépen a jó tanácsokat ! értékeltem a hozzászólásokat.

ha valaki tudna még erről bővebb információkat adni, azt megköszönném. : )

2011. szept. 19. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

puderfelho.hu


Neki van egy pici tetoválása azon a környéken és már nem emlékszem, hogy hol, de írta, hogy szülés után is szép maradt. A fentiek szerintem nem értik, hogy mennyire kicsi amiről beszélsz és hogy hol lenne a helye.

2011. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tényleg apró lenne, és köze nem lenne a hasamhoz. mégcsak nem is egymagasságban a medencecsontommal. picit még alatta. ahol nagyszázalékban még a bugyi is takarja.


az utolsó előtti válaszolónak a linkjeit nem tudom mire véljem. nem a hasamra szeretnék tetoválást, és nem is ilyen benga méretűt.

most le van barnulva a hasam, és nagyon élesen látszik a fürdőruhám nyoma. ez kapóra jön, így tudok szólni, hogy egyértelműen a fehér felületre szeretném. tudom, hogy onnan nem fog előbukkanni akármikor..

csak azt nem tudom, hogy ott mennyire nyúlik a bőr.


köszönöm azért az összes választ, legfőképp az utolsót !

2011. szept. 20. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha nagyon feszes ott a bőröd, akkor a terhességnél meg fogja húzni felfele, ami vissza is megy, de ha lazult a kötőszövet, lehet nem lesz alatta ugyanolyan feszes a bőröd és emiatt picit deformálódhat. Viszont ha puhább vagy ott és enged a bőröd, akkor szinte biztos, hogy nem lesz probléma.


Próbáld ki, hogy el tudod-e húzni a bőröd azon a területen, ha gond nélkül elmászik, akkor nem lesz később gond, ha nem mozdul, akkor esetleges hízásnál/terhességnél is oda kell figyelned, hogy rendszeresen kend azt a területet is feszesítővel.

2011. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3-4 centit tudom húzni.

nagyon szépen köszönöm ! : )

2011. szept. 21. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!