Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes drágább foci csukát...

Érdemes drágább foci csukát vásárolni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, régebben nem nagyon vonzódtam a futballhoz, azonban az évek során rádöbbent, elszúrtam valamelyest, hisz simán jelentkezhettem volna a helyi csapatba, most azonban már késő van.

Nem látom értelemét jelentkezni, mivel mindennap lenne edzés, suli mellett nem igazán bírnám, nem utolsósorban jóval taktikásabb játékosok vannak ebben az évfolyamban.

Foci tudásom nem éppen a legjobb, kapus s hátvéd pozíciót szoktam betölteni.Előbbiben sokak dicsértek, viszont pályán gyakran lankadt a figyelmem.

Rendkívül megtetszett a freestyle műfaja, ennek a labdajátéknak. Szeretném elkezdeni, sajnos többnyire csak egyedül tudnék gyakorolni, mivel ismerőseim nem űzik ezt a tevékenységet. Negatívumként ezt tudnám említeni.

Jaj igen, már a kérdésben is megfogalmazódott, érdemes drágább cipőbe fektetni, ehhez a hobbihoz?


Minden választ köszönök szépen!


üdv.


2011. szept. 20. 20:29
 1/2 A kérdező kommentje:
*rádöbbentem
2011. szept. 20. 20:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel és tudod, hogy nem unnád meg, akkor ruházz be egyre a körülmények miatt, de én a helyedben eleinte csak azzal csinálnám, amivel eddig, mert ha ezt is megunod, akkor oda a pénz a cipőre.
2011. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!