Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fémallergiával tetethetek be...

Fémallergiával tetethetek be orvosi fém piercinget?

Figyelt kérdés
Ma tűnt fel h allergiás lehetek. Holnaputánra vagyok bejelentkezve a piercerhez. Már megvan a pc
2011. szept. 21. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem tenném a helyedben,mert ha tényleg allergiás vagy az adott fémre,nagyon durván ki fog ütközni.Inkább mondd le és fizess neki egy kisebb összeget amiért kicsit előre betábláztad őt az időpontfoglalással!
2011. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt kettő is (nyelv, meg ajak alatti) - pedig fémallergiás vagyok a javából (se gyűrű, se fülbevaló, se nyaklánc) :)
2011. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az orvosi fém anti allergén, azaz nem okoz semmiféle allergiás reakciót.
2011. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is fémallergiám van, de semmi bajom a piercingtől :) Az orvosi fém nem allergén!
2011. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húúú köszi szépen a válaszokat.. az nem gáz h lázasan megyek szuratni?
2011. szept. 22. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiába orvosi fém a neve, ezt biztonsággal használhatják az orvosok művi beavatkozások során.


Hogyhogy be kellett jelentkezned piercingre? Lázasan, lehet, hogy rosszabbul reagál a szervezeted a szúrásra. Ez végülis a testednek egy elég nagy sokk, még ha nekünk egy kis szúrás is az egész..

2011. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, benne van:DDDTitániumot kaptam, mert arra nem lehetek allergiás:D
2011. szept. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!