Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fehér...

Mi a véleményetek a fehér tetoválásról? Csuklón egy fehéren tetovált idézet jól mutat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúú nekem nagyon bejönne, és ritkaság is, mert olyat még nem láttam! :) Mi lesz az idézet? :P
2011. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Carpe Diem vagy La bella vita :) Szerinted melyik jobb? Vagy van valami más ötleted? :)
2011. szept. 23. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki csak nekem pl: magenta színű tetkóm van a csuklómon és mindenki sima rajznak nézi! persze fehéret nem lenne könnyű rajzolni!
2011. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Mivel még nem gondolkodtam rajta, ötletem nincs, de ezek az idézetek nagyon ratyik! Ennyi erővel az is lehetne, hogy Csók Mindenkinek!
2011. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél már az is jobb, hogy Én a kis tehén, ülök a fa tetején!
2011. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek más és mást jelentenek az idézetek! Neked nem tetszik, nekem igen!

Ha van jobb ötleted nyugodtan megoszthatod!

2011. szept. 23. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A sima fehérrel valószínüleg küzdeni fogsz egy darabig. Igaz, nekem satírozva lett a fehérrel, de a nagy részét kidobta:((..

Érdekes, az én figurámat is többen matricának nézték:D! A tiédet, kérdező majd hibajavítónak fogják nézni?:))

2011. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát megeshet h hibajavítónak fogják nézni, egy párszor majd magyarázhatom, h nem nem az. De azt h érted h sokat fogok vele küzdeni?
2011. szept. 24. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt, amit írtam, hogy nekem a fehér satírt kidobta a bőröm. A kontúr valószínüleg jobban bent marad a bőrben, de a fehér festék hamarabb kopik ki átlagban, mint a fekete/ színes.
2011. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én is fehérrel akartam tetováltatni, de lebeszélt róla a tetoválós csaj, mert úgy néz ki, mintha egy heg lenne. Ne úgy képzeld el, hogy erős, hófehér vonalak maradnának meg a bőrödön, hanem halvány, fehéres csíkok... De ha azt szeretnéd, hogy ne nagyon vegyék észre, arra jó. Meg állítólag elég hamar kikopik, főleg ha a csuklódra akarod, ott a sok mozgatástól hamar elhalványodik.
2011. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!