Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretik a férfiak az ezüst...

Szeretik a férfiak az ezüst ékszereket?

Figyelt kérdés
A férjemnek szülinapjára szeretnék venni egy ezüst nyakláncot. Tudom, hogy aranyat szeretne, de arra nem tudok félretenni annyit (novemberben lesz), mert kicsi gyerekünk van, háztartás stb. Örülne valyon neki? Szeretik egyáltalán a férfiak az ezüstöt?
2011. szept. 24. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én párom szereti :)

Szerintem tetszeni fog neki,végülis ugye minden ajándéknak örülni kell.

2011. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezüstből is készítenek szép nyakláncokat, bár én személy szerint nem szeretem. viszont ha a páromtól kapnék egy stílusos-ízléses darabot akkor szívesen hordanám. gondolok itt arra, hogy ne egy sima barakka vagy király minta legyen, mert az túl snassz, és lehetőleg ne az a baromi vastag bikalánc.
2011. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont erre gndoltam én, hogy remélem azért hordaná ha tőlem kapná, és én sem olyan vastagra gondoltam, de nem is tul vékonyra (nőiesre). A férjem amugy 110 kg és 190 cm magas, de nem kigyurt, csak "macis" :) Szóval nem tudom hogy fog állni neki....
2011. szept. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!