Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágító kérdés! Ha szeretnék...

Fültágító kérdés! Ha szeretnék fültágítót, akkor utána nem is tudok hordani sima fülbevalót?

Figyelt kérdés
Csak mert nagyon szeretem a lógós fülbevalókat, bedugósakat.... de fültágítót is nagyon szeretnék... utána akkor nem tudnám hordani a fülbevalóimat?
2011. szept. 24. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Hát a fültágító lényege ez. Miután meg kiveszed azt a vackot úgy kinyúlik a füled, hogy az egész fülbevaló átfér rajta, nem hogy a vége. Utána össze kell varrni a füled.
2011. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Az a kérdés mennyire akarod kitágítani, 1cm-alatt visszaforr a luk.
2011. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

Szép leszel,és nőies!!!

[link]

2011. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem undorító. Visszataszító. Értelmetlen. Leírja az egész személyiséged. Rendes fiú nem fog szóbaállni veled. Rendes munkád sem lesz. De te tudod.
2011. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos ennek a kérdésnek gyakorlatilag nincs köze a "Szépség és Divat" kategóriához..Se nem szép, se nem divatos..
2011. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem arra vagyok kíváncsi hogy divatos vagy nem...

amúgy meg mindenkinek más tetszik.

engem az érdekel hogy utána tudom-e még hordani a fülbevalóimat....

2011. szept. 26. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,beakasztod a lukba.:-))
2011. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
a lógósakat tudod, a fültágító mellé rögtön be tudod akasztani. de a bedugósakat nem.
2011. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
És az hogy néz ki, hogy a tágítóba bele van akasztva?:D Egyébként nem, és tényleg nagyon gusztustalan... Oké, hogy most tetszik, de ez olyan mint a tetoválás... Vagy ha tágíttatni akarod, akkor inkább olyan cölöphöz hasonlító fültágítót tegyél bele, ne ilyen karikát... Olyan mint a tetkó, azt sem szeded le soha magadról már, azzal a különbséggel, hogy egy bokán lévő tetoválást el tudsz rejteni, egy fültágítót, vagy annak következményét nem. És tényleg sok munkától eleshetsz így majd, ahogy pl egy rossz helyen lévő, ocsmány tetoválással. Szóval jól gondold meg, hogy oké, hogy most tetszik, de nem fogod megbánni később? Hordj inkább szép fülbevalókat, vagy tényleg, ha annyira tágító, akkor ilyet: [link] Amiről akartam, arról nem találtam képet, de vedd úgy, hogy levágod a végét, szóval ilyen hegyesnek tűnő, picit görbe, a végére kiszélesedő valami, csak a cölöphöz tudom hasonlítani. Az még talán jól is néz ki, de ezek a csúnya valamik, amiken át lehet látni... Egyébként van olyan fülbevaló, ami úgy néz ki, mint egy tágító, mindenki azt hiszi, hogy fültágító, közben meg csak fülbevaló. Szerintem inkább próbálj olyat, mert ez tényleg egy maradandó dolog, amit később nagyon meg fogsz bánni...
2011. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

idióta gyökerek, bmeg válaszolni kellene, nem pedig fikázni!!!!


idővel visszaforr, és teljesen bőrtípustól függ,hogy mennyire húzódik vissza. sok ismerősömnek szépen összehúzódott, 2-3 centiről pár milliméterre... tökéletesen nem fog begyógyulni, de egész szép lesz utána, nem lesz csoffadt segglyuk formájú. és amúgy meg nyugodtan csináltass, a negatív véleményeket meg szrd le

2012. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!