Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szem alatti táskák tizenévesen...

Szem alatti táskák tizenévesen? Hogy lehet eltüntetni őket?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és eléggé táskásak a szemeim... Amikor nevetek akkor meg nagyon.. :( nagyon zavar, mert csak ezek csúfítják az amúgy szép arcomat... (nem nagyképüségböl mondom..) Mivel tüntethetném el a lehető leggyorsabban? :/
2011. szept. 25. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Alvással. Lehetőleg este.
2011. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendesen alszom egyébként, hétvégén szoktam csak később lefeküdni...
2011. szept. 25. 00:22
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy, az enyém is ilyen! Örököltem anyámtól. Plasztikai műtét segíthet max. Amúgy szokd meg, ha amúgy szép vagy, egészséges, vannak barátaid és ambícióid igazán nincs jogod két táska miatt ríni, mert ez iszonyúan felszínes dolog, de ha annyira nem bírod elviselni ha lesz fizud műttesd meg!
2011. szept. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
a fekete szemceruza elvonja a figyelmet róluk
2011. szept. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eppen hogy odahivja a figyelmet.

Ha ilyen fiatalon vannak szem alatti taskaid, akkor oroklodes.

2011. szept. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
aludj sokat, igyál sokat (a vízhiánytól is kialakulhat), vannak kifejezetten a szem alatti karikákra való korrektorok, egyébként meg kamillás v. zöld teás filter a szemre :)
2011. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy Magyarországon irreálisan drágának számít, de itt Svájcban mindenki használja és az eredménytől én is hanyattdobtam magam. Ha nem vagytok nagyon rossz anyagi helyzetben, akkor próbáld ki, csodát tesz:

[link]

2011. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat! :) utolsó: nemvagyunk rossz anyagi hejzetben, de azért ennyi pénzt sajnálok kidobni...:/
2011. szept. 26. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Méregteleníts!:) Tényleg eltűnnek tőle.
2011. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!