Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aranyos akarok lenni, nem...

Aranyos akarok lenni, nem "szép", vagy "jó nő". Ilyen adottságokkal ez lehetetlen?

Figyelt kérdés

168 cm-rel kb. zsiráfnak érzem magam, és úgy érzem hogy emiatt rám soha nem fogja azt mondani senki, hogy "aranyos" vagy "cuki" =( Hiába vagyok vékony:/ És úgy érzem, hogy ha olyan ruhákat hordanék, amik jellemzően aranyosak, stb, pl imádom a fodros masnis cuccokat, akkor is idiótán nézne ki rajtam T_T A barátaim szerint aranyos vagyok, pl a megnyilvánulásaim, a reakcióm, de ezek inkább belső dolgok, meg hogy sokszor kis naiv vagyok és én külsőre is szeretnék "cuki" lenni. Azzal csak rontanak a hngulatomon, mikor azzal próbálnak vigasztalni, hgy " de tök szép vagy" mert nem szép akarok lenni, hanem aranyos :( És fiatalnak, kb. 16-17nél többnek nem szeretnék kinézni, és olyna igazságtalan hogy a magasságom elrontja. De pl ha facebookra teszek ki képet, csomóan írják, hoy "de aranyos", meg hasonlók. Mert képeken nem látszik a magasságom, szerintem azért... De való életben csak az alacsony lányok lehetnek aranyosak? :/

18/L


2011. szept. 25. 15:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
pont jó a magasságod, én mit szóljak a 175tel? :D mondjuk én szeretem.
2011. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Szerintem ha nem arra hajtasz, hogy kislányos meg cuki legyél (mert én igen:/) akkor semmi gond nicns a 175-tel, vannak hasonló magassűgú barátnőim, néha fel sem tűnik az a 6-7 centi>.<
2011. szept. 25. 15:07
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

én 167 vagyok és imàdnàm, ha 175 lehetnék :)

szerintem egyàltalàn nem vagy túl magas ahhoz, hogy ne lehess cuki meg aranyos :)

2011. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%
Válasz 2 méteres pasit és neki alacsony leszel és cukii :)
2011. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
utolsó : az a baj, hogy nem annyira jönnek be a 2 méteresek.. :/ 185 fölött már nem szoktak tetszeni>_<az arc nagyon fontos nálam, és úgy vettem észre, hogy olyan helyes, aranyos arca inkább az alacsonyabb srácoknak van:/(ja, nem meglepő, pasiban is az "aranyosak" jönnek be>_<) de ők meg tuti ronda zsiráfnak tartanak egy ekkora lányt:/
2011. szept. 25. 15:15
 6/40 anonim ***** válasza:
81%

héé itt panaszkodtok :(én csak 158 vagyok és nem túl jó mindenkire felnézni

multkor "tök véletlenül" nekimentem a fiunak aki tetszik és lefejeltem a vállát

pedig ha 10 centivel magasabb vagyik kicsit jobban is elsülhetett volna

2011. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
utolsó: mit meg nem adnék ha akkora lehetnék mitn te :')) ne zavarjon, (nekem sajnos) sajnos, úgy vettem észre h a pasiknak sokkal jobban bejn, ha egy lány pici, aranyos, szeretgethető;_; csomószor volt már hogy úgy feküdtem le aludni, hogy bár létezne ajótündér és reggel 10 centivel alacsonyabban ébredhetnék :/ szóval ne aggódj emiatt szerintem>_< sokan szeretnének alacsonyabbak lenni:/ nem jó ha egy lány akkorára nő majdnem mint sok fiú TOT
2011. szept. 25. 15:18
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl magas! Lehetsz te is aranyos! :) Bár lehet, hogy ez arctól is függ... de a hajadat is csinálhatod aranyosra, ruháid. Szerintem nem vagy túl magas. Nálunk van 2 180 körüli lány is. A fiúk meg amúgy is magasabbak. Na de a lényeg, hogy a te magasságoddal még lehetsz cuki. :)
2011. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Én 162 vagyok, és mindenki lecukiz, suliban is cukiztak, meg aranyosoztak. De nem csak a magasságon miatt, hanem az arc is rátesz ilyenkor. Nekem pl kis pisze orrom van, zöld, sunyi kis szemeim (mint Rihannának), és teltebb ajkaim, olyan babásak. Talán ez miatt is néznek még fiatalabbnak, nem tudom. Mosolyom olyan, mint Vanessanak: [link]

Csak a fogaim nem olyan apróak. Széjjelsminkeltem magam néha, csak hogy ne nézzek már ki olyan fiatalnak... Most vagyok 23, és még mindig van, hogy megkérdezik, nagykorú vagyok-e már. Amikor korra tippelnek, általában 16!-ot mondanak, vicc nélkül, ez néha zavar is, de már megszoktam. Még hasznomra is váélhat majd az, ami eddig frusztrációt okozott csak. Munkán volt, hogy az emberek megkérdezték hány éves vagyok, hogyhogy már dolgozok mikor olyan fiatal vagyok még, meg ilyenek. Aztán megmondom a koromat, és elámulnak szó szerint némelyek.

2011. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos vagy, meg cuki is.
2011. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!