Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meghosszabbítani...

Hogyan tudnám meghosszabbítani a körmömet?

Figyelt kérdés
nem akarok műkörmöt venni, és ahelyett van vmi más tipp?
2011. szept. 26. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Népi/házi módszer:

Kenegesd fokhagymával a körmöd, és felette az alsó ujjpercedet. Valami (nem tudom mi a neve) speciális összetevője van a fokhagymának, ami gyorsítja a körömnövekedést.

Naponta egyszer ha bekened és hagyod felszívódni (úgy egy órán át legalább), akkor ez pár hét alatt hatni fog. Az se baj, ha kimarad egy egy nap, de túl sok ne maradjon ki!

2011. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet pàr hónapig gyakran kéne vàgnod

minél gyakrabban vàgod annàl gyorsabban nö :)

én régen mindig hosszú körmöt akartam és sose nött, ma màr a kicsit preferàlom és 3 naponta nyissz mert gyorsan nö

2011. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát, nemrég szedtem le a körömlakkot amit a mainkűrös csinált műköröm után, és hát kicsit leszedtem a körmöm tetejét, elvékonyodott, azóta egyszer vágtam és növesztem, hogy házilag csináljam meg francia körömmé.
2011. szept. 26. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyógynövényes könyvben vöröshagymát olvastam, azzal bekenve a körmöt és a körömágyat. Egy próbát megér:)
2011. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!