Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Csináltassak?

Mit gondoltok? Csináltassak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és már egy ideje szeretnék egy tetoválást. Nem "divattetkót", hanem egy olyat, amely egy számomra fontos állomást szimbolizál az életemben. Viszont félek, nem sok mindent tudok a tetoválásokról, így több kérdés is felmerült bennem. Például rendszeresen edzem, és most egy balesetet követően legalább félévig minimálisan terhelhetem magam, de utána visszaállok a régi edzéstervhez, és ugye az izmok növekedésével a bőr is nyúlik, így gondolom ez elrondítaná a tetoválást is. Tehát nem tudom, hogy így érdemes-e, mit gondoltok?
2011. szept. 28. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy...
2011. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzilKa ***** válasza:

Próbálj meg kiválasztani egy olyan helyet a testeden, ahol kevésbé esélyes a nagymértékű izomnövekedés (pl. boka, lapocka).

Ha vannak még a tetoválást érintő kérdéseid, nyugodtan írj privátban, tetováló vagyok, szívesen segítek tanácsokkal.

2011. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

én nem csináltatnék tetoválást. Nekem nem tetszenek. Nemcsak az a baj, hogy nyúlik a bőr, hanem az is, hogy nem leszel mindig 19éves. Dolgozni fogsz, apa/anya leszel 50-60-70évesen meg már gáz a tetko. Vagy bevállalod később hogy lézerrel eltüntessék? Annak is nyoma marad...

De te tudod, te életed, a te tested.

2011. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gáz akkor ha majd az embernek gyereke lesz?

Szerintem nem gáz ha olyat csináltat amit személyre szóló és az életének egy szakaszát jelenti, mert az késöbb egy kedves emlékké válik majd, amiről mesélhet a gyerekének ha lesz. Aki meg megbánja a tetoválását az vagy divatból csináltatta, vagy nem vette olyan komolyan mint a Kedves Kérdező.

Szerintem nyugodttan csináltass tetkót, csak tényleg olyan helyre ami nem annyira "izmos" igénybevett hely az edzésed által pl:. boka, csukló, lapocka

2011. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha egy 60-70 éves nő mondjuk miniszoknyában meg topban (vagy ilyen idős férfi izompólóban) mászkál az utcán, akkor az amúgy is érdekes látvány, tök mind1, hogy van-e tetoválás, vagy sem, ennél a résznél már nem oszt, nem szoroz.

Ha meg rendesen fel van öltözve, akkor úgysem látja senki.

Ja, egyébként anya vagyok, 2 tetoválással, mindkettő a gyermekemhez kötődik, és még tervezek párat.

De akik tetoválás-, piercing-ellenesek, úgyis mindig belemagyaráznak mindent, ezt már megfigyeltem:-D


Én a helyedben biztos megcsináltatnám;-)

2011. szept. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!