Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Bejön ez az...

Fiúk, Lányok! Bejön ez az alak nektek?

Figyelt kérdés

[link]



Szerintetek elmegy,vagy csúnya? mert szerintem nagyon csinos,és nem piszka fa,nekem ő az ideálom. Kíváncsi vagyok mások véleményeire.

F/20


2011. szept. 30. 00:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon hasonlít az alakom az övéhez (csak keskenyebb derekam van), nincs vele bajom, ez a csaj pedig iszonyú szexi, olyan huncut "gyere rosszalkodni" kisugárzása van.

Egyébként ez a szép bőr nem minden esetben fotosopnak köszönhető, nekem sincs "rengő hájam", csíkjaim sem, és a narancsbőr sem jellemző rám, csak a fenekem egy kicsit. Azt meg úgysem látja senki, max a barátom. De tapasztalataim szerint ez nem igazán érdekli a srácokat.

2011. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem szemely szerint egyaltalan nem tetszik, nem talalom szexualisan vonzonak. Az a jo, hogy nem egyforma mindenki izlese, szoval en nem szallok veletek versenybe az ilyen alaku nokert.
2011. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem ő valóságban szimplán duci. nem rosszindulatból, mert arttól még lehet nagyon szép meg szexi, minden a magabiztosságtól függ, de attól még duci marad :)
2011. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
az arca és a haja nagyon szép, szerintem csak ez dobja fel az összhatást, mert az alakja nagyon duci!
2011. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ja és lány voltam (az előző írója :D)
2011. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát a nagyon ducit nem erre mondják...

Teltkarcsú (annyira nem, mert a dereka nem olyan vékony, de jó indulattal nevezhetjük így), sztem szexi, jól néz ki, jól áll neki ez az alkat.

(És valóban nem mindenki narancsbőrös meg striás, aki ilyen méretű. Terhesség előtt nekem sem voltak striáim, narancsbőröm meg csak a combomon van egy kevés, nem feltűnő. Bár most vékonyabb vagyok.)

2011. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nagyon jól néz ki, egyáltalán nem "duci".
2012. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én csak mellben vagyok ilyen, nincsen csípőm, fenekem van, a lábaim piszkafák.
2012. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem tetszik ez a testalkat, én a vékonyságot tartom szépnek.

Viszont sokaknak tetszenek az ilyen lányok is, mindenkinek más a szépségideálja. (=

2020. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!