Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha sokszor...

Mit csináljak, ha sokszor olyan slamposnak és szétcsuszottnak érzem magam?

Figyelt kérdés

Nem öltözködöm túlságosan nőiesen,inkább az egyszerűség híve vagyok,farmert hordok pólóval,meg kardigánnal,balerinával,esetleg tornacipővel.Ezzel még nem is lenne bajom,mert így is fel lehet öltözni csinosan,de én sokszor olyan slamposnak érzem magam így....ha máson vannak ilyen ruhák,ők jól néznek ki,de én!?Ráadásul reggel szépen megcsinálom a hajam,meg a sminkem,nem sminkelem magam agyon egyébként,és délutánra már tök másmilyen a fejem,és nem úgy nézek ki ahogy reggel kinéztem.Szeretnék mindig tip-top,csinos,friss,szép lenni,hogyan lehet ezt elérni?

18/L


2011. okt. 1. 10:47
 1/3 Hailey13 ***** válasza:
100%

ha rám hallgatsz, cseréld le a sminkkészleted.

alapozó helyett színezett hidratáló krém, szempillaspirál, rúzs/szájfény helyett ajakfilc ( maxfactort imádom, nyugodtan próbáld ki a piros árnyalatokat, ha csak egy kicsit használod, akkor is nagyon szép, természetes piros ajkaid lesznek:) )

ezek garantáltan fent maradnak egész nap, és nem maszatolódnak el.

persze nem árt, ha előtte megmosod az arcod, külön jó ha valami frissítő, jó illatú arclemosóval :D

ha meg kimondottan könnyen kelsz fel, egy zuhany és gyors torna is belefér, garantáltan feldobja a napod. elég egy kis nyújtás, fejkörzés, stb.

hajra: hajlakk, de csinálhatod úgy, hogy előző este megmosod a hajad, és szépen beszárítod. gyönyörűen puha, szép hajat kapsz, ha jól csinálod:)

és aludj sokat. fontosabb, mint gondolnád.

a ruháiddal pedig nincs semmi baj:)

2011. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha pedig a szemedet ki akarod húzni, akkor tust használj, ne szemceruzát, mert a jó fajta tus nem maszatolódik annyira.
2011. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézel ki máshogy, mert reggel mások a fényviszonyok, és főleg ha lámpafénynél sminkelsz, az máshogy fog kinézni egy délutáni napfényben mondjuk. Amúgy meg önbizalom. Legyenek kedvenc, csajos kiegészítőid, egy nyaklánc, fülbevaló vagy karkötő, ami feldobja a megjelenésed, amikkel egyszerű ruhákban is csinosnak érezheted magad. Az ilyen apróságok nagyon sokat jelentenek.
2011. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!