Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúnak, harmadk "hónapfordulór...

Lujza1819 kérdése:

Fiúnak, harmadk "hónapfordulóra" milyen ajándékot javasoltok? Valami csekélység, mégis szívhezszóló? Várom az ötleteket!

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csokinak örülnék :D
2011. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:
17%

hónapfordulóóóó? jéézus minden órát megünnepeltek?:D

vegyél neki sört.

2011. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
harmadik hónapforduló?...
2011. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolod,ő ezt számontartja?????A fiuk nem törödnek ilyesmivel!Majd talán az éves fordulon szolhatsz neki,hogy elmehet sörözni a haverokkal..hidd el,nagyon fog annak is örülni..:)
2011. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én sosem kérek semmit a barátnőmtől, csak egy különleges, hosszú estét. 18F
2011. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

szerintem elég gáz "hónapfordulót" tartani.. szerintem évforduló elég, bár ha nekem valaha lesz pasim én azt se nagyon fogom számontartani, vagy ünnepelni, mert nem igazán vagyok olyan.. most örülni kéne hogy már megvan 1 év? még szép hogy megvan! majd házasság..

amúgy hét meg napfordulót nem akarsz tartani? -.-

2011. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez tényleg hülyeség... Régen csak évforduló létezett, most meg ami van, borzalom.
2011. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Csoki, vagy süss neki valamit.

De szerintem az jobb ötlet, ha nem hófordulókon leped meg, hanem csak úgy, amikor eszedbe jut.

2011. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg aranyos dolog a hónapforduló, és mi mindig kedveskedtünk egymásnak valamivel (ebben főleg a barátom volt nagyon kreatív), 1-től 9hónapig lufit kaptam tőle, mindig olyan számút amennyi hónaposak vagyunk (le vannak téve), szerintem ez nagyon ötletes.
2011. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!