Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a tetoválás?...

Nagyon fáj a tetoválás? Kicsit félek tőle.!

Figyelt kérdés
Csuklómra szeretnék tetoválást, de azt hallottam, hogy ott jobban fáj. Igaz? Köszönöm a válaszokat előre is. :)
2011. okt. 5. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kellemesen fogsz csalódni, sokan azt állítják hogy ott a legfájdalmasabb, de ezt megcáfolom. Persze függ a tetoválás méretétől és attól is mekkora a fájdalom küszöböd.
2011. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek a lapockáján eléggé fáj, 2x re csinálták bár nem kicsi. Egyébként én is oda akarok vasárnap megyek is, annyit drassoltam én is de már lecarom! :D
2011. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első...te csináltattál a csuklódra? Mit? :)

Második, majd lécci írd meg vasárnap, hogy mi volt. :)

2011. okt. 5. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
relatív, attól függ mekkora a fájdalomküszöböd. nekem több óráig tartott, belső combon, a végén már közel a himbilimbimhez és nem haltam bele. gondolom valami pár betűs szöveg esetleg csillag vagy valami hasonló lesz, az max 10 perc.
2011. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát, nem. :D Olyan kb. 10 centis vastagságú tüskés izé (nem tudom kifejezni magam. :) lesz körbe a csuklómon. Így: [link]

Nem annyira látszik, de hasonlóbb képet nem találtam.

2011. okt. 5. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:

jaj, fehér leander! :D

amúgy nonfignek néz ki, vagy szögesdrót. és nem fáj annyira, nekem is van itt (is)

2011. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ismered? *.* Kedvenc filmem. :) Amúgy nem a film miatt szeretném, hanem számomra jelentése lenne.
2011. okt. 5. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

jelentése van, és nem tudod a nevét??érdekes...


hogy válaszoljak is: nekem a tetoválóm is azt mondta, nem lesz sétagalopp, mert ott vékony a bőröm, de nem is nagyon fájt. sokkal rosszabbra számítottam. később lett a tarkómon is, és kb a csuklómhoz képest simogatás volt:) de nem fájt, kicsit égető érzés, úgy írnám le. És ha nem nézed, akkor nem fáj annyira;) ez tuti, tapasztalat;) én is TVt néztem;)

2011. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is egyik kedvencem :)
2011. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tesómnak is a csuklóján van tetoválása, ő is kellemesen csalódott. Nagyon parázott, de amikor elkezdték csinálni, megnyugodott. Annyira nem fájt neki (pedig amúgy nagyon vékony a keze, nem tudom ez mennyit számít).
2011. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!