Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, ha egy csaj hetekig...

Normális, ha egy csaj hetekig egy felsőt hord és büdős, férfi parfümöt használ?

Figyelt kérdés
Padtársamról van szó,mióta pasija van,ez van vele.
2011. okt. 5. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem... A férfi parfümöt még le tudnám nyelni, hogy emlékezteti rá az illata, de akkor is inkább fújja be az egyik plüssét.

De azért nem kell igénytelennek lenni, nem is értem miért kell így a pasinak.

2011. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez fanatizmus már... Néha én is felveszem a párom pulcsiját, vagy azzal alszok, de másnap visszaadom neki, eszemben sincs hetekig mosás nélkül hordani. Pláne nem férfi parfümmel fújni magam.

Próbáltatok már vele beszélni?

2011. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,de a pasija is ilyen igénytelen
2011. okt. 5. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ötletem sincs, mit lehetne tenni. Esetleg ha nagyon meleg lesz (25-30 fok), akkor locsoljátok le vízzel. Vagy osztálypénzből vegyetek neki női tusfürdőt.
2011. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom elképzelni, hogy valaki hetekig egy felsőt hordjon. lehet hogy csak kevés ruhája van és kimosta közben párszor.
2011. okt. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját...


Szólj rá, hogy mossa ki a ruháit legalább 5-7 naponta és használjon női parfümöt!

2011. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
még kérded?te is tudod a választ...
2011. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!