Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hány évesen kezdtetek...

Lányok! Hány évesen kezdtetek el szőrteleníteni? Mennyire voltatok fejlettek?

Figyelt kérdés

Fejlett alatt azt értem, hogy mellnövekedés, szemérem- és hónaljszőrzet, mensi, stb. Egyébként leginkább lábszőrtelenítésre gondolok, és azt is írjátok légyszi, hogy mivel(gyanta, borotva, epilátor). Köszi a választ! :)


12/L


2011. okt. 6. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Már nem tudom pontosan, az intimterületen akkor amikor elkezdett szőrösödni(volt egy korán szőrösödő csaj az osztályba és tesiöltözésnél megláttam a hatalmas fekete dzsungelt és elszörnyedtem).A lábamat 14 évesen, hónaljt is kb 14 évesen.
2011. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jah bocsi akkor még borotvával
2011. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mus musculus ***** válasza:
23%
Miből gondolod egyáltalán, hogy elkezdtem?
2011. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

öö láb hónalj kb. 11 évesen, akkor még cicifixet hordtam viszont szőr rendesen volt a lábamon, a hónalj meg igazából 12 évesen amikor elkezdett nőni. mindenkinek hónaljkutyája volt nekem bezzeg nem :P

aztán 12 évesen elkezdtem bbajuszt gyantázni itthon de erősödött aztán abbahagytam majd szőrtelenítő krémmel az se vált be, megint abbahagytam most meg kozmetikus szedi le rendszeresen és ritkul, halványul.

a szeméremszőrzetet nyáron akkor leszedem ha megyek valahová ahol látszik (strand, uszoda), amúgy pedig mondjuk havonta 1x csak a megszokás és a kényelmesség kedvéért.


most 80B-s mellem van,

a menstruációm 6. osztály elején jött meg, de előtte már szőrtelenítettem itt-ott.

most 14 vagyok

2011. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

hát...ez nem hiszem hogy olyan szőrtelenítés amire te gondolsz,de én 9 évesen borotváltam a karomat mert az osztálytársaim csúfoltak és kiközösítettek,mert szőrös voltam...


és a hónaljamat meg 10 évesen borotváltatta le velem a nővérem barátnője mert szerinte "undi" volt hogy szőrös volt a hónaljam....mondjuk az a csaj ilyen cicababa...


a lábamat is 9 évesen borotváltam le először


a havim meg 10 évesen jött meg


a mellem meg olyan 9-10 évesen kezdett el nőni kb


a szemérem szőrzet meg passz....az is valamikor akkortájt amikor a hónaljamon nőtt szőr


13l

2011. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

9 évesen jött meg, és 10 évesen beállt percre pontosra, és akkor már muszáj voltam szőrteleníteni hónalj/bikini/lábszáron, mert a hófehér bőrömön világított a sötétbarna szőr. Először gyantával (kozmetikusnál), majd 14 éves koromtól 18ig borotvával, ami úgy megerősítette, hogy két év hetente történő epilálás után sem akar kikopni :( A mellem is elkezdett a menstruációval együtt nőni, 14 évesen 75/C-s volt, de utána anorexiás lettem, azóta 75/B. Azt hiszem, ameddig nem leszek terhes, a mellméretem ennyi marad.

20/L

2011. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem szőrteleníteni, borotvával, de már megbántam hogy azzal kezdtem el, mert a szőr nagyon megerősödött a lábamon, és hamar visszanő.Kb akkor kezdett el a mellem nőni. Ha most akarod elkezdeni a szőrtelenítést akkor szerintem a gyantát válaszd.:) (L/18)
2011. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

en legeloszor 14 eves korombam szortelenitettem epilatorral a labamat...addig nemkellett, mert nemvolt eros, es nemlatszott mert akkor meg kis szoszke voltam...

en inkabb a keson fejlodo kategoriaba tartozok , en olyan 12-13 evesen kezdtem el fejlodni...

honalj epilalas...13 evesen kb.

szemerem...hat arra pontosan nememlekszem, de kb 13 eves koromba lehetett meghozza gyantaval...

2011. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17/l voltam...es a mensim 14 evesen jott meg.
2011. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bogee123 ***** válasza:

jézusom!:O

én 12 vagyok, még nem jött meg, valakinek meg már 9 évesen?:OO fuhh:D

egyébként nő a szőr rendesen, 11 éves koromban kezdtem el a lábam, a karom és a hónaljam, mert nagyon zavaró volt...Ha gondolod nyugodtan elkezdheted, van előnye is, de hátránya is. Mint a legtöbb dolognak:) De csak akkor borotváld, ha rövid ruhát veszel fel, csőnaci, farmer vagy cicanadrág alá fölösleges borotválni, senki se látja!;) énis mostmár csak akkor szoktam, amikor rövid ruhát veszek.

PusszŁŁ:)

12/L

2011. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!