Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MIÉRT? (kérdésed túl rövid...

MIÉRT? (kérdésed túl rövid blablabla. )

Figyelt kérdés

most vagyok hetedikes, 13 éves, lány.

ötödik óta a fiúk egy lányra buknak aki elöl deszka hátul léc és nem is szép, de kedves.

viszont van sokkal több lány aki szép, jó alakja van meg minden ( nem én mondtam de barátaim szerint én is ez vagyok) és semmi!!

mért??????

főleg fiúk válaszoljanak!!!!


2011. okt. 7. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
mert kedves is és gondolom jól megvan a fiúkkal. nekik meg ennyi idősen az jön be, ha a csaj ugyanolyan mint egy haver. barátkozz velük többet, beszélgess velük, és rád is bukni fognak. bocsi h lányként válaszoltam, de ez tapasztalat.
2011. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van . nem minden a kűlsőség. talán éppen azért nem "buknak rád" a fiúk mert ílyeneket mondas. gondolkozz el ezen ;) 15/L
2011. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ugyan úgy kijövünk a fiúkkal...

és minden fiú aszongya rá hogy milyen jó a segge szóval nem a jófejsége miatt bírják...

2011. okt. 7. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor meg lehet hogy csak irigy vagy rá...
2011. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*és azért mondasz rá ilyeneket
2011. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt írtad hogy "elől deszka hátul léc" és azért bírják mert kedves ;) akkor ez most hogyvan? 15/L
2011. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kedves de nem azért bírják mert azt mondanák akk h jófej nem az h jó a segge...

am nem vagyok rá féltékeny....

2011. okt. 7. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
édes, hogy válaszolsz a saját kérdésedre
2011. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!