Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bejön a nőknek a még borosta...

Bejön a nőknek a még borosta jellegű bajusz, ha többi részen is van borosta, vagy jobb inkább csupaszon a száj fölött?

Figyelt kérdés

Köszi! :)

23F


2011. okt. 10. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyértelmű csupaszon:)

18l

2011. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor az se gond, ha bajusznál csupasz de mondjuk van kis borosta arcon és állon? :)

Nem néz az úgy ki furán? :D

2011. okt. 10. 21:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat is... :)
2011. okt. 10. 23:23
 4/9 mus musculus ***** válasza:
100%
Én is inkább a csupaszt preferálom, bár ez nagyban függ attól is, melyik passzol jobban az arcszerkezetedhez. A kérdésedben felvázolt szitu esetén inkább legyél mindenhol borostás, mert tényleg hülyén néz ki, ha mindenhol van, csak a szád fölött nincs. De azt hittem, ennyi "szépérzéke" mindenkinek van.:D
2011. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy engem nem nagyon fognak meg a csupasz arcú pasik,nem tudom miért...

De a borostások viszont már sokkal jobban bejönnek. A bajuszra, szakállra(egy kicsi az állon) meg valahogy nálam nem igazán van szabály, leginkább a férfi arcától függ, hogy jól áll-e neki vagy sem :)

2011. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát fura, nekem eddig legtöbb nő azt mondta, borosta maradjon mindenütt, de szám fölött legyek csupasz, nem röhej ez egy kicsit? :DDD
2011. okt. 13. 14:39
 7/9 mus musculus ***** válasza:
De :D
2011. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet direkt bohócot akarnak belőlem csinálni... :DDD
2011. okt. 13. 19:33
 9/9 anonim válasza:

Hello!

Én azt találtam ki ,hogy mindig borotválom és csupaszon viselem mert ezt jobban megszoktam és jobban is szeretem és ha van olyan lány aki a borostát szeretni akkor miatta borostásan hagyom ha megnő :) Szerintem ez korrekt :)

2014. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!