Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 1-2 ember...

Miért van az hogy 1-2 ember cikizett azzal hogy nem úgy nézek ki mint egy 15 éves?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem osztálytársam mondta hogy úgy nézek ki mint egy 12-13 éves.. háát jobb mintha 10 évesnek nézek ki. Lányoknak bejön a fiatalosabb arc??? Nem ciki ez???
2011. okt. 10. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, nem ciki, tök mindegy, mert nem tudsz rajta változtatni. Ne foglalkozz azokkal akik beszólogatnak.
2011. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mus musculus ***** válasza:

Nekem bejön, másnak nem, ez teljesen relatív. Hogy lenne már "ciki", amiről nem tehetsz? Ennyi erővel; barna a hajam, ez ciki? Fehérbőrű vagyok, ez ciki? 40-es a lábam, ciki? Apámat Lászlónak hívják, ez nagyon gáz?

És persze ezt folytathatnám reggelig. Amúgy ha ez vigasztal, engem is fiatalabbnak néznek általában.

2011. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!