Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alakformáló bugyiról/harisnyár...

Alakformáló bugyiról/harisnyáról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Lassan formálódik a fenekem így kíváncsi lennék, hogy amíg nem érem el a kívánt formát addig hatékonyan segít csalni ezek közül valamelyik?
2011. okt. 14. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van,és ha hordasz ilyen alakformáló bugyit akkor van látható változás.PL: Ha a hasad logós akkor ez a bugyi megtartja a hasat.Nem lesz lapos tőle,de nem fog látszani hogy lóg.Ha nagy a feneked akkor a bugyiban is nagy lesz,de olyan formásnak fog tűnni. Egy hátránya van,hogy elég nehéz fel és levenni amikor a wc-re kell menni..
2011. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egy gyökér fogyókúra miatt nyilván az izmomból fogytam és laposabb lett. Szeretném kicsit kerekebbnek látni amíg nem hozom rendbe magam. A hasam ok.

2011. okt. 14. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor használd nyugodtan mert a bugyi nem kicsinyíti a méretet de szép formát ad..

<első>

2011. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon válaszd meg, milyet veszel meg. Anyukám vett valami olcsó fajtát, mert ugye már nem olyan feszes, mint régen, és többet árt, mint használ. Lehet, hogy reklámozás, de talán meg kéne kérdezni az elsőt, hogy ő milyet vesz, mert akkor olyat érdemes venni, ami jó is :)
2011. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Vettem egyet, csak próbának...ez valami szörnyű! Semmit nem emel rajta csak jobban lenyomja.Mondjuk 790ft volt...


[link]

2011. okt. 14. 12:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz mit szóltok amit linkeltem? Párnázott szóval lehet h jobb lenne...
2011. okt. 14. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehogy bedőlj!!!

ezek csak kis streccs anyagú sz*rok, gagyi műanyag merevítőkkel. Amíg rajtad van addig is max 2 centit javít az alakodon, ha leveszed meg semmit. Ráadásul a férfiak abszolút nem találják vonzónak.

Ha tartósabb változást szeretnél, vegyél acélmerevítős fűzőt, nem kerül sokkal többe, gyönyörű, és IGAZI hatása van! Ráadásul egy életre szóló a minőségük! Sosem megy tönkre.

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!